Accessibility Checker 1.29.0 - en to he translation catalogue (964 entries)

en:  (opens in a new window)
he:  (נפתח בחלון חדש)

en: %1$s of %2$s
he: %1$s מתוך %2$s

en: %1$s uses %2$s to monitor our website's accessibility.
he: %1$s משתמש ב-%2$s כדי לנטר את הנגישות באתר שלנו.

en: %s Contrast Error | %s Contrast Errors
he[0]: %s שגיאת ניגודיות
he[1]: %s שגיאות ניגודיות

en: %s Error | %s Errors
he[0]: %s שגיאה
he[1]: %s שגיאות

en: %s Ignored Item | %s Ignored Items
he[0]: %s פריט שהתעלמו ממנו
he[1]: %s פריטים שהתעלמו מהם

en: %s Warning | %s Warnings
he[0]: %s אזהרה
he[1]: %s אזהרות

en: (opens in a new window)
he: (נפתח בחלון חדש)

en: ...and more
he: ...ועוד

en: 1.1 Text Alternatives
he: 1.1 חלופות טקסט

en: 1.2 Time-based Media
he: 1.2 מדיה מבוססת זמן

en: 1.3 Adaptable
he: 1.3 ניתן להתאמה

en: 1.4 Distinguishable
he: 1.4 ניתן להבחנה

en: 2.1 Keyboard Accessible
he: 2.1 נגיש למקלדת

en: 2.2 Enough Time
he: 2.2 מספיק זמן

en: 2.3 Seizures and Physical Reactions
he: 2.3 התקפים ותגובות פיזיות

en: 2.4 Navigable
he: 2.4 ניתן לניווט

en: 2.5 Input Modalities
he: 2.5 אופני קלט

en: 3.1 Readable
he: 3.1 קריא

en: 3.2 Predictable
he: 3.2 צפוי

en: 3.3 Input Assistance
he: 3.3 סיוע בקלט

en: 4.1 Compatible
he: 4.1 תואם

en: A Simplified summary has not been included for this content.
he: לא נכלל סיכום מפושט עבור תוכן זה.

en: A Slider is Present
he: קיים סליידר

en: A Video is Present
he: קיים סרטון וידאו

en: A problem that affects users with disabilities but doesn't map directly to a current WCAG success criterion.
he: בעיה המשפיעה על משתמשים עם מוגבלויות אך אינה מתאימה ישירות לקריטריון הצלחה נוכחי של WCAG.

en: A pronunciation guide is available for unusual or difficult words, so users can understand how to say them.
he: מדריך הגייה זמין עבור מילים לא שגרתיות או קשות, כך שמשתמשים יכולים להבין כיצד לבטא אותן.

en: A sign language interpretation must be provided for all prerecorded audio content in synchronized media, ensuring that users who are deaf and use sign language can fully understand the spoken content.
he: יש לספק פרשנות בשפת סימנים לכל תוכן האודיו המוקלט מראש במדיה מסונכרנת, כדי להבטיח שמשתמשים חירשים המשתמשים בשפת סימנים יוכלו להבין במלואו את התוכן המדובר.

en: A simplified summary has been included for this content.
he: נכלל סיכום מפושט עבור תוכן זה.

en: A usability improvement or convention that enhances accessibility but is not required for WCAG compliance.
he: שיפור שימושיות או מוסכמה המשפרת נגישות אך אינה נדרשת לעמידה ב-WCAG.

en: A way is available to skip repeated blocks of content, such as navigation menus, so users can quickly reach the main content.
he: קיימת דרך לדלג על בלוקים חוזרים של תוכן, כגון תפריטי ניווט, כך שמשתמשים יכולים להגיע במהירות לתוכן העיקרי.

en: ARIA Authoring Practices Guide: Developing a Keyboard Interface
he: מדריך לפרקטיקות כתיבת ARIA: פיתוח ממשק מקלדת

en: ARIA Hidden
he: ARIA מוסתר

en: ARIA attributes like aria-labelledby and aria-describedby are used to improve accessibility by connecting elements to their labels or descriptions. If the reference target does not exist, users of assistive technology will miss important context or instructions.
he: מאפייני ARIA כמו aria-labelledby ו-aria-describedby משמשים לשיפור הנגישות על ידי חיבור אלמנטים לתוויות או תיאורים שלהם. אם יעד ההפניה אינו קיים, משתמשי טכנולוגיות עזר יחמיצו הקשר או הוראות חשובים.

en: ARIA for Beginners (Webinar)
he: ARIA למתחילים (וובינר)

en: Abbreviations
he: קיצורים

en: Abbreviations and acronyms are defined the first time they are used, so users can understand their meaning.
he: קיצורים וראשי תיבות מוגדרים בפעם הראשונה שהם מופיעים, כך שמשתמשים יכולים להבין את משמעותם.

en: Accessibility
he: נגישות

en: Accessibility Checker &mdash; Audit History
he: Accessibility Checker &mdash; היסטוריית ביקורת

en: Accessibility Checker &mdash; Free
he: Accessibility Checker &mdash; חינם

en: Accessibility Checker (opens in a new window)
he: Accessibility Checker (נפתח בחלון חדש)

en: Accessibility Checker Pro (opens in a new window)
he: Accessibility Checker Pro (נפתח בחלון חדש)

en: Accessibility Checker Settings
he: הגדרות Accessibility Checker

en: Accessibility Checker cannot scan any content because no post types have been selected. Without configured post types, no accessibility issues will be detected.
he: Accessibility Checker אינו יכול לסרוק תוכן כלשהו כי לא נבחרו סוגי פוסטים. ללא סוגי פוסטים מוגדרים, לא יזוהו בעיות נגישות.

en: Accessibility Checker has detected %1$s errors and %2$s warnings.
he: Accessibility Checker זיהה %1$s שגיאות ו-%2$s אזהרות.

en: Accessibility Checker has not found any issues in scanned content.
he: Accessibility Checker לא מצא בעיות בתוכן שנסרק.

en: Accessibility Checker has scanned %s post for accessibility issues. | Accessibility Checker has scanned %s posts for accessibility issues.
he[0]: Accessibility Checker סרק פוסט %s לבעיות נגישות.
he[1]: Accessibility Checker סרק %s פוסטים לבעיות נגישות.

en: Accessibility Checker is configured to scan %1$s post type: %2$s. | Accessibility Checker is configured to scan %1$s post types: %2$s.
he[0]: Accessibility Checker מוגדר לסרוק סוג פוסט %1$s: %2$s.
he[1]: Accessibility Checker מוגדר לסרוק %1$s סוגי פוסטים: %2$s.

en: Accessibility Checker issues panels
he: לוחות הבעיות של Accessibility Checker

en: Accessibility Events &amp; News in Your Inbox
he: אירועי נגישות וחדשות לתיבת הדואר שלך

en: Accessibility Features On Our Website
he: תכונות נגישות באתר שלנו

en: Accessibility Policy
he: מדיניות נגישות

en: Accessibility Policy page
he: עמוד מדיניות הנגישות

en: Accessibility Statement Preview
he: תצוגה מקדימה של הצהרת הנגישות

en: Accessibility Support Contact
he: יצירת קשר לתמיכה בנגישות

en: Accessibility issues
he: בעיות נגישות

en: Accessibility issues detected
he: זוהו בעיות נגישות

en: Accessibility scan error.
he: שגיאת סריקת נגישות.

en: Accessible Authentication (Enhanced)
he: אימות נגיש (משופר)

en: Accessible Authentication (Minimum)
he: אימות נגיש (מינימום)

en: Activation Date
he: תאריך הפעלה

en: Active license holders of paid Accessibility Checker plans get unlimited email support on plugin usage and troubleshooting.
he: מחזיקי רישיון פעיל של תוכניות Accessibility Checker בתשלום מקבלים תמיכה בדוא"ל ללא הגבלה בשימוש בתוסף ופתרון בעיות.

en: Add "Read" Link with Post Title
he: הוסף קישור "קרא" עם כותרת הפוסט

en: Add "lang" & "dir" Attributes
he: הוסף מאפייני "lang" ו-"dir"

en: Add Context to Linked Files
he: הוסף הקשר לקבצים מקושרים

en: Add File Size & Type To Links
he: הוסף גודל וסוג קובץ לקישורים

en: Add Focus Outline
he: הוסף קו מתאר למיקוד

en: Add Focus Outlines
he: הוסף קווי מתאר למיקוד

en: Add Footer Accessibility Statement
he: הוסף הצהרת נגישות בתחתית העמוד

en: Add Label To Links That Open A New Tab/Window
he: הוסף תווית לקישורים שנפתחים בכרטיסייה/חלון חדש

en: Add Labels to Comment and Search Forms
he: הוסף תוויות לטפסי תגובות וחיפוש

en: Add Labels to Unlabelled Form Fields
he: הוסף תוויות לשדות טופס ללא תווית

en: Add Missing Page Title
he: הוסף כותרת דף חסרה

en: Add Missing or Empty Page Titles
he: הוסף כותרות דף חסרות או ריקות

en: Add Post Title To "Read More"
he: הוסף כותרת פוסט ל-"קרא עוד"

en: Add Size & Type To File Links
he: הוסף גודל וסוג לקישורי קבצים

en: Add Skip Links
he: הוסף קישורי דילוג

en: Add Title to Read More Link
he: הוסף כותרת לקישור 'קרא עוד'

en: Add Underlines to all non-nav Links
he: הוסף קווים תחתונים לכל הקישורים שאינם ניווט

en: Add a %1$s tag to the page if it's missing or empty.
he: הוסף תג %1$s לדף אם הוא חסר או ריק.

en: Add a descriptive %2$s attribute to each %1$s element in your image map. The text should explain the function or destination of the link, not what the area looks like.
he: הוסף מאפיין %2$s תיאורי לכל אלמנט %1$s במפת התמונה שלך. הטקסט צריך להסביר את הפונקציה או היעד של הקישור, לא איך האזור נראה.

en: Add a label and icon to links with %1$s informing users they will open a new tab/window. %2$sNote: This setting will have no effect if the "Block Links Opening New Windows" fix is enabled.%3$s
he: הוסף תווית וסמל לקישורים עם %1$s המיידעים משתמשים שהם יפתחו כרטיסייה/חלון חדש. %2$sהערה: הגדרה זו לא תהיה אפקטיבית אם התיקון "חסום קישורים הנפתחים בחלונות חדשים" מופעל.%3$s

en: Add a missing label to the WordPress search form.
he: הוסף תווית חסרה לטופס החיפוש של וורדפרס.

en: Add a skip link to all site pages, allowing users to skip directly to the main content.
he: הוסף קישור דילוג לכל עמודי האתר, המאפשר למשתמשים לדלג ישירות לתוכן הראשי.

en: Add a title attribute to the %1$s tag that accurately describes the content or function of the embedded frame. If the iframe is added by a plugin and the title cannot be edited directly, check the plugin settings for an accessibility option, or contact the developer for support. Consider switching to a WordPress core embed instead.
he: הוסף מאפיין כותרת לתג %1$s שמתאר במדויק את התוכן או הפונקציה של המסגרת המוטמעת. אם ה-iframe נוסף על ידי תוסף ולא ניתן לערוך את הכותרת ישירות, בדוק בהגדרות התוסף אפשרות נגישות, או צור קשר עם המפתח לקבלת תמיכה. שקול לעבור להטמעה של ליבת WordPress במקום זאת.

en: Add a visible %1$s element that describes the field. Connect it to the corresponding form element using the %2$s attribute, or use aria-label or aria-labelledby if needed. To fix all unlabelled fields automatically, enable the 'Label Form Fields' fix in Accessibility Checker settings.
he: הוסף אלמנט %1$s נראה המתאר את השדה. חבר אותו לאלמנט הטופס המתאים באמצעות המאפיין %2$s, או השתמש ב-aria-label או aria-labelledby אם נדרש. כדי לתקן את כל השדות ללא תווית באופן אוטומטי, הפעל את התיקון "תייג שדות טופס" בהגדרות Accessibility Checker.

en: Add an alt attribute that describes the purpose of the link. Focus on where the link goes, not what the image looks like. Alternatively, add an %s to the link.
he: הוסף תכונת alt שמתארת את מטרת הקישור. התמקד במקום אליו מוביל הקישור, לא באיך התמונה נראית. לחלופין, הוסף %s לקישור.

en: Add an alt attribute to the image with appropriate text describing the purpose of the image in the page. If the image is decorative, the alt attribute can be empty, but the HTML %1$s attribute still needs to be present.
he: הוסף תכונת alt לתמונה עם טקסט מתאים המתאר את מטרת התמונה בדף. אם התמונה היא דקורטיבית, תכונת ה-alt יכולה להיות ריקה, אבל תכונת ה-HTML %1$s עדיין צריכה להיות נוכחת.

en: Add an outline to elements when they receive keyboard focus.
he: הוסף קו מתאר לאלמנטים כאשר הם מקבלים מיקוד מקלדת.

en: Add descriptive text inside each %s element that explains the purpose of the row or column. Avoid using empty header cells or placeholder text that lacks meaning. If necessary, you can visually hide text in a table header cell with a screen-reader-text class.
he: הוסף טקסט תיאורי בתוך כל אלמנט %s המסביר את המטרה של השורה או העמודה. הימנע משימוש בתאי כותרת ריקים או טקסט ממלא מקום חסר משמעות. במידת הצורך, תוכל להסתיר ויזואלית טקסט בתא כותרת טבלה באמצעות מחלקת screen-reader-text.

en: Add descriptive text inside the %1$s element. If the link uses only an icon (e.g., SVG or webfont), hide the icon with %2$s and add a descriptive %3$s to the link or include screen reader-only text to explain where the link goes.
he: הוסף טקסט תיאורי בתוך אלמנט ה-%1$s. אם הקישור משתמש רק באייקון (למשל, SVG או גופן רשת), הסתר את האייקון עם %2$s והוסף %3$s תיאורי לקישור או כלול טקסט המיועד רק לקוראי מסך כדי להסביר לאן הקישור מוביל.

en: Add labels to unlabelled form fields if field purpose can be determined.
he: הוסף תוויות לשדות טופס ללא תווית אם ניתן לקבוע את מטרת השדה.

en: Add lang & dir Attributes
he: הוסף מאפייני lang ו-dir

en: Add meaningful content inside the heading tag to describe the section that follows. If the heading is not needed, remove it entirely to avoid misleading assistive technologies.
he: הוסף תוכן משמעותי בתוך תג הכותרת כדי לתאר את החלק שבא אחריו. אם הכותרת אינה נחוצה, הסר אותה לחלוטין כדי להימנע מהטעיית טכנולוגיות מסייעות.

en: Add meaningful heading elements throughout your content to organize it into sections. At a minimum, include one %1$s tag as the main page title, and add subheadings where appropriate to break up content into logical parts.
he: הוסף אלמנטי כותרת משמעותיים לאורך התוכן שלך כדי לארגן אותו לסעיפים. לכל הפחות, כלול תג %1$s אחד ככותרת הדף הראשית, והוסף כותרות משנה במקומות המתאימים כדי לחלק את התוכן לחלקים לוגיים.

en: Add missing labels to WordPress comment and search forms.
he: הוסף תוויות חסרות לטפסי תגובות וחיפוש של וורדפרס.

en: Add missing labels to the WordPress comment form.
he: הוסף תוויות חסרות לטופס התגובות של וורדפרס.

en: Add one or more %1$s elements that describe the columns or rows of data in your table. Each %2$s cell should be associated with a descriptive header to provide proper context for screen reader users.
he: הוסף אלמנט %1$s אחד או יותר המתארים את העמודות או השורות של הנתונים בטבלה שלך. כל תא %2$s צריך להיות משויך לכותרת תיאורית כדי לספק הקשר מתאים למשתמשי קורא מסך.

en: Add the file size and type to linked files that may trigger a download.
he: הוסף את גודל הקובץ וסוגו לקבצים מקושרים שעשויים להפעיל הורדה.

en: Add the post title and links
he: הוסף את כותרת הפוסט וקישורים

en: Add the post title to "Read More" links in post lists when your theme outputs those links.
he: הוסף את כותרת הפוסט לקישורי "קרא עוד" ברשימות פוסטים כאשר הערכת הנושא שלך מציגה קישורים אלה.

en: Add the site language (%1$s) and text direction (%2$s) attributes to the %3$s element.
he: הוסף את מאפייני שפת האתר (%1$s) וכיוון הטקסט (%2$s) לאלמנט %3$s.

en: Add visible text inside the %1$s element, set a %2$s attribute on an input button, or include an %3$s attribute on a button image. If the button uses only an icon (e.g., SVG or webfont), hide the icon with %4$s and add a descriptive %5$s to the button or include screen reader-only text.  Each button must have a label that clearly describes its purpose or action.
he: הוסף טקסט גלוי בתוך אלמנט ה-%1$s, הגדר מאפיין %2$s על כפתור קלט, או כלול מאפיין %3$s על תמונת כפתור. אם הכפתור משתמש רק באייקון (למשל, SVG או גופן רשת), הסתר את האייקון עם %4$s והוסף %5$s תיאורי לכפתור או כלול טקסט המיועד רק לקוראי מסך. כל כפתור חייב לכלול תווית המתארת בבירור את מטרתו או פעולתו.

en: Add warning when link opens new tab/window
he: הוסף אזהרה כאשר קישור נפתח בכרטיסייה/חלון חדש

en: Additional Resources
he: משאבים נוספים

en: Additional Resources for Learning About Accessibility
he: משאבים נוספים ללמידה על נגישות

en: Adjust the foreground and background colors of the flagged elements to ensure a contrast ratio of at least 4.5:1 for normal text. Use a contrast checker to confirm that your color combinations meet this requirement.
he: התאם את צבעי הטקסט והרקע של האלמנטים המסומנים כדי להבטיח יחס ניגודיות של לפחות 4.5:1 עבור טקסט רגיל. השתמש בבודק ניגודיות כדי לאשר שצירופי הצבעים שלך עומדים בדרישה זו.

en: Admin columns to see accessibility status at a glance
he: עמודות מנהל כדי לראות את מצב הנגישות במבט חטוף

en: Adobe: Create and verify PDF accessibility (Acrobat Pro)
he: Adobe: יצירת ואימות נגישות PDF (Acrobat Pro)

en: Affected Code
he: קוד מושפע

en: After fixing each issue, update the post to see the accessibility report change. Your goal is to get every page to say 100% Passed Tests.
he: לאחר תיקון כל בעיה, עדכן את הפוסט כדי לראות את השינוי בדוח הנגישות. המטרה שלך היא להגיע לכל עמוד שיאמר 100% בדיקות עברו בהצלחה.

en: After the content
he: אחרי התוכן

en: All functionality is available from a keyboard interface, with no exceptions.
he: כל הפונקציונליות זמינה מממשק מקלדת, ללא חריגים.

en: All functionality is available using a keyboard, so users who cannot use a mouse can still operate the content.
he: כל הפונקציונליות זמינה באמצעות מקלדת, כך שמשתמשים שאינם יכולים להשתמש בעכבר עדיין יכולים להפעיל את התוכן.

en: All non-text content must have a text alternative that serves the same purpose, unless it falls into specific exceptions like controls, media, tests, sensory content, CAPTCHA, or decorative elements. Each type must follow specific guidance to ensure accessibility without interfering with the user experience.
he: לכל תוכן שאינו טקסט חייב להיות חלופה טקסטואלית המשרתת את אותה מטרה, אלא אם כן הוא נופל לחריגים ספציפיים כמו פקדים, מדיה, מבחנים, תוכן חושי, CAPTCHA או אלמנטים דקורטיביים. כל סוג חייב לעקוב אחר הנחיות ספציפיות כדי להבטיח נגישות מבלי להפריע לחוויית המשתמש.

en: All people including those who do not identify as disabled
he: כל האנשים כולל אלה שאינם מזדהים כבעלי מוגבלות

en: Alt Decision Tree
he: עץ החלטות Alt

en: Alternative text helps people using screen readers understand the purpose of an image. When alt text includes words like “image,” “graphic,” or a file extension, it adds no useful information and can create confusion or distraction. Clear and relevant alt text improves comprehension and user experience.
he: טקסט חלופי עוזר לאנשים המשתמשים בקוראי מסך להבין את המטרה של תמונה. כאשר טקסט alt כולל מילים כמו "תמונה," "גרפיקה," או סיומת קובץ, זה לא מוסיף מידע שימושי ועלול ליצור בלבול או הסחת דעת. טקסט alt ברור ורלוונטי משפר את ההבנה וחוויית המשתמש.

en: Alternative text is used by screen readers to describe images to people who cannot see them. If the alt attribute is missing, the screen reader will only say 'Image' or may read out the file URL. Alternative text is also used by search engines to understand the content of the image. If an image does not have alternative text, it can create a poor user experience for people with visual impairments and can negatively impact your site's SEO.
he: טקסט חלופי משמש קוראי מסך לתיאור תמונות לאנשים שאינם יכולים לראות אותן. אם תכונת ה-alt חסרה, קורא המסך יאמר רק "תמונה" או עשוי לקרוא את כתובת ה-URL של הקובץ. טקסט חלופי משמש גם מנועי חיפוש להבנת תוכן התמונה. אם לתמונה אין טקסט חלופי, זה יכול ליצור חוויית משתמש גרועה לאנשים עם לקויות ראייה ויכול להשפיע לרעה על ה-SEO של האתר שלך.

en: Alternative text should be concise and focused on describing the purpose or meaning of the image. Overly long alt text may overwhelm screen reader users, reduce readability, and distract from other content on the page.
he: טקסט חלופי צריך להיות תמציתי ומתמקד בתיאור המטרה או המשמעות של התמונה. טקסט חלופי ארוך מדי עלול להציף משתמשי קורא מסך, להפחית את הקריאות ולהסיח את הדעת מתוכן אחר בדף.

en: Always
he: תמיד

en: Ambiguous Anchor Text
he: טקסט עוגן דו-משמעי

en: An empty alt attribute on a linked image causes screen reader users to hear just "link" with no context. This makes navigation confusing and may cause them to skip important content.
he: תכונת alt ריקה בתמונה מקושרת גורמת למשתמשי קורא מסך לשמוע רק "קישור" ללא הקשר. זה הופך את הניווט למבלבל ועלול לגרום להם לדלג על תוכן חשוב.

en: An error occurred when loading the issues.
he: אירעה שגיאה בטעינת הבעיות.

en: An error occurred while clearing issues.
he: אירעה שגיאה במהלך ניקוי הבעיות.

en: Anchor tags (a.k.a. links) are intended for navigation to a new page or a different place on the same page. When they are used to trigger actions (such as expanding accordions or opening modals) without the correct roles or behavior, they confuse users, particularly those using screen readers or keyboards, who expect links to navigate rather than perform actions. They also are likely not to function with the space bar, which is an expectation of a button.
he: תגי עוגן (הידועים גם כקישורים) מיועדים לניווט לדף חדש או למקום אחר באותו דף. כאשר משתמשים בהם להפעלת פעולות (כמו הרחבת אקורדיונים או פתיחת חלונות מודאליים) ללא התפקידים או ההתנהגות הנכונים, הם מבלבלים משתמשים, במיוחד אלה המשתמשים בקוראי מסך או במקלדות, המצפים שקישורים ינווטו במקום לבצע פעולות. הם גם כנראה לא יפעלו עם מקש הרווח, שהיא ציפייה מכפתור.

en: Animated images can be distracting, induce seizures in some individuals, or create cognitive load. WCAG guidelines require that animations that flash or loop continuously provide a mechanism to pause, stop, or hide them.
he: תמונות מונפשות יכולות להסיח את הדעת, לגרום להתקפים אצל חלק מהאנשים, או ליצור עומס קוגניטיבי. הנחיות WCAG דורשות שאנימציות שמהבהבות או מתחזרות ברציפות יספקו מנגנון להשהיה, עצירה או הסתרה שלהן.

en: Animation from Interactions
he: אנימציה מאינטראקציות

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing" and is it helping you make your website more accessible? Share your efforts to make your website more accessible with your customers and let them know you're using Accessibility Checker to ensure all people can use your website. Add a small text-only link and statement in the footer of your website.
he: האם אתה חושב "וואו, התוסף הזה מדהים" והוא עוזר לך להפוך את האתר שלך לנגיש יותר? שתף את המאמצים שלך להפוך את האתר שלך לנגיש יותר עם הלקוחות שלך והודע להם שאתה משתמש ב-Accessibility Checker כדי להבטיח שכל האנשים יוכלו להשתמש באתר שלך. הוסף קישור קטן בטקסט בלבד והצהרה בתחתית האתר שלך.

en: Ask a Pre-Sale Question
he: שאל שאלה לפני הרכישה

en: Assistive technologies rely on a one-to-one relationship between form fields and labels to provide accurate guidance to users. When multiple labels are associated with the same field, it can confuse screen reader users and make form completion difficult as the screen reader may read the incorrect label for a field.
he: טכנולוגיות עזר מסתמכות על יחס של אחד לאחד בין שדות טופס לתוויות כדי לספק הדרכה מדויקת למשתמשים. כאשר מספר תוויות משויכות לאותו שדה, זה עלול לבלבל משתמשי קורא מסך ולהקשות על מילוי הטופס מכיוון שקורא המסך עשוי לקרוא את התווית הלא נכונה עבור שדה.

en: Attempt to add labels to form fields that are missing them. Note: You may need to add custom styles targeting the %1$s class if adding labels affects your form layouts.
he: נסה להוסיף תוויות לשדות טופס שחסרות להם. שים לב: ייתכן שתצטרך להוסיף סגנונות מותאמים אישית המכוונים למחלקה %1$s אם הוספת תוויות משפיעה על פריסות הטופס שלך.

en: Attend Free
he: השתתף בחינם

en: Audio Control
he: בקרת אודיו

en: Audio Description (Prerecorded)
he: תיאור קולי (מוקלט מראש)

en: Audio Description or Media Alternative (Prerecorded)
he: תיאור אודיו או חלופת מדיה (מוקלטים מראש)

en: Audio-only (Live)
he: אודיו בלבד (חי)

en: Audit and check your website for accessibility before you hit publish. In-post accessibility scanner and guidance.
he: בדוק ובחן את האתר שלך לנגישות לפני שאתה מפרסם. סורק נגישות והדרכה בתוך הפוסט.

en: Auditing and Remediation
he: ביקורת ותיקון

en: Authentication processes do not rely on cognitive function tests like remembering a password or solving a puzzle, unless an alternative is provided.
he: תהליכי אימות אינם מסתמכים על מבחני תפקוד קוגניטיבי כמו זכירת סיסמה או פתרון חידה, אלא אם כן מסופקת חלופה.

en: Average Issue Density
he: צפיפות בעיות ממוצעת

en: Average Issues Per Page
he: ממוצע בעיות לדף

en: Avoid using %1$s unless absolutely necessary. If a link must open in a new tab or window, add a visible icon and screen reader text such as "opens in a new window" or "opens in a new tab" to inform users. To automate this and dismiss the warning sitewide, you can activate the 'Add Label To Links That Open A New Tab/Window' fix in Accessibility Checker settings.
he: הימנע משימוש ב-%1$s אלא אם כן זה הכרחי לחלוטין. אם קישור חייב להיפתח בכרטיסייה או חלון חדשים, הוסף סמל נראה וטקסט לקורא מסך כמו "נפתח בחלון חדש" או "נפתח בכרטיסייה חדשה" כדי ליידע את המשתמשים. כדי לאוטומט זאת ולבטל את האזהרה בכל האתר, תוכל להפעיל את התיקון "הוסף תווית לקישורים שנפתחים בכרטיסייה/חלון חדשים" בהגדרות Accessibility Checker.

en: Before the content
he: לפני התוכן

en: Best Practice
he: נוהג מיטבי

en: Blind
he: עיוור

en: Blind and low vision people
he: אנשים עיוורים ובעלי ראייה ירודה

en: Blinking or Scrolling Content
he: תוכן מהבהב או גולל

en: Blinking or scrolling content can be distracting or trigger seizures in some users, especially those with photosensitive epilepsy or cognitive disabilities. These effects are deprecated and can negatively impact readability and focus.
he: תוכן מהבהב או גולל עלול להסיח את הדעת או לגרום להתקפים אצל חלק מהמשתמשים, במיוחד אלה עם אפילפסיה פוטוסנסיטיבית או מוגבלויות קוגניטיביות. אפקטים אלה אינם מומלצים לשימוש ועלולים להשפיע לרעה על קריאות ומיקוד.

en: Block Links Opening New Windows
he: חסום קישורים הנפתחים בחלונות חדשים

en: Block PDF Uploads
he: חסום העלאות PDF

en: Blog
he: בלוג

en: Blog (opens in a new window)
he: בלוג (נפתח בחלון חדש)

en: Bottom Left Corner
he: פינה שמאלית תחתונה

en: Bottom Right Corner (default)
he: פינה ימנית תחתונה (ברירת מחדל)

en: Brand Color Contrast Grid
he: רשת ניגודיות צבעי מותג

en: Broken ARIA Reference
he: הפניית ARIA שבורה

en: Broken Skip or Anchor Link
he: קישור דילוג או עוגן שבור

en: Buttons must clearly describe the action they perform. An empty button provides no information to screen readers or keyboard users, making it impossible to understand what clicking the button will do. This creates a barrier for people relying on assistive technologies.
he: כפתורים חייבים לתאר בבירור את הפעולה שהם מבצעים. כפתור ריק אינו מספק מידע לקוראי מסך או למשתמשי מקלדת, מה שהופך את הבנת הפעולה שתתבצע בלחיצה על הכפתור לבלתי אפשרית. זה יוצר מחסום עבור אנשים המסתמכים על טכנולוגיות מסייעות.

en: Bypass Blocks
he: מעקף בלוקים

en: Can I Hire Equalize Digital to Fix Accessibility Issues on My Website?
he: האם אוכל לשכור את Equalize Digital כדי לתקן בעיות נגישות באתר שלי?

en: Captions (Live)
he: כתוביות (בשידור חי)

en: Captions (Prerecorded)
he: כתוביות (מוקלטות מראש)

en: Captions must be provided for all prerecorded audio content in synchronized media—such as videos where audio and visuals play together—so that users who are deaf or hard of hearing can access the spoken information and important sounds.
he: יש לספק כתוביות לכל תוכן אודיו מוקלט מראש במדיה מסונכרנת - כמו סרטונים בהם האודיו והחזותי מופעלים יחד - כך שמשתמשים חירשים או כבדי שמיעה יוכלו לגשת למידע המדובר ולצלילים חשובים.

en: Centralized list of all open issues
he: רשימה מרוכזת של כל הבעיות הפתוחות

en: Change on Request
he: שינוי לפי בקשה

en: Changes in content or context that occur as a result of user input do not occur unexpectedly, and users are notified of any changes.
he: שינויים בתוכן או בהקשר המתרחשים כתוצאה מקלט המשתמש אינם מתרחשים באופן בלתי צפוי, והמשתמשים מקבלים הודעה על כל שינוי.

en: Character Key Shortcuts
he: קיצורי מקשים של תווים

en: Check whether the element should truly be hidden from screen reader users. If it contains important content or functionality, remove %s. If it's decorative or redundant, leave the element alone and dismiss this warning using the "Ignore" feature in Accessibility Checker.
he: בדוק האם האלמנט צריך באמת להיות מוסתר ממשתמשי קורא מסך. אם הוא מכיל תוכן או פונקציונליות חשובים, הסר את %s. אם הוא דקורטיבי או מיותר, השאר את האלמנט כמו שהוא ודחה אזהרה זו באמצעות תכונת "התעלם" ב-Accessibility Checker.

en: Choose which post types should be checked during a scan. Please note, removing a previously selected post type will remove its scanned information and any custom ignored warnings that have been setup.
he: בחר אילו סוגי פוסטים צריכים להיבדק במהלך סריקה. שים לב, הסרת סוג פוסט שנבחר קודם לכן תסיר את המידע הסרוק שלו וכל האזהרות המותאמות אישית שהוגדרו.

en: Clear Issues
he: נקה בעיות

en: Clear the cache before retrieving the stats (can be intensive).
he: נקה את המטמון לפני אחזור הסטטיסטיקות (עלול להיות אינטנסיבי).

en: Clearing...
he: מנקה...

en: Close fixes modal
he: סגור חלון תיקונים

en: Cognitive
he: קוגניטיבי

en: Color Contrast Errors:
he: שגיאות ניגודיות צבע:

en: Color blind people
he: אנשים עיוורי צבעים

en: Color is not used as the only way to convey information, indicate an action, prompt a response, or distinguish a visual element.
he: צבע אינו משמש כדרך היחידה להעברת מידע, לציון פעולה, לבקשת תגובה או להבחנה בין אלמנט חזותי.

en: Colorblind
he: עיוורון צבעים

en: Comment
he: תגובה

en: Comment and Search Form Labels
he: תוויות טופס תגובות וחיפוש

en: Components that have the same functionality within a set of web pages are identified consistently, so users can recognize them easily.
he: רכיבים בעלי אותה פונקציונליות בסדרת דפי אינטרנט מזוהים באופן עקבי, כך שמשתמשים יכולים לזהות אותם בקלות.

en: Concurrent Input Mechanisms
he: מנגנוני קלט מקבילים

en: Configure post types
he: הגדר סוגי פוסטים

en: Confirm that the link is pointing to a valid ID on the page. If the target element exists, make sure it has a matching id attribute. To automatically fix broken skip links throughout your site, enable the 'Enable Skip Link' fix in Accessibility Checker settings.
he: ודא שהקישור מצביע על מזהה תקף בדף. אם אלמנט היעד קיים, ודא שיש לו מאפיין id תואם. כדי לתקן אוטומטית קישורי דילוג שבורים בכל האתר שלך, הפעל את התיקון "הפעל קישור דילוג" בהגדרות Accessibility Checker.

en: Consistent Help
he: עזרה עקבית

en: Consistent Identification
he: זיהוי עקבי

en: Consistent Navigation
he: ניווט עקבי

en: Content can be viewed without scrolling in more than one direction, so users can easily read and interact with it on small screens or when zoomed in.
he: ניתן לצפות בתוכן ללא גלילה ביותר מכיוון אחד, כך שמשתמשים יכולים לקרוא ולתקשר איתו בקלות במסכים קטנים או כאשר הוא מוגדל.

en: Content checked for accessibility
he: תוכן שנבדק לנגישות

en: Content does not flash more than three times in any one second period, reducing the risk of seizures for people with photosensitive epilepsy.
he: התוכן אינו מהבהב יותר משלוש פעמים בכל תקופה של שנייה אחת, מה שמפחית את הסיכון להתקפים עבור אנשים עם אפילפסיה פוטוסנסיטיבית.

en: Content does not restrict its view and operation to a single display orientation, such as portrait or landscape, unless a specific orientation is essential.
he: התוכן אינו מגביל את התצוגה והפעולה שלו לכיוון תצוגה יחיד, כמו לאורך או לרוחב, אלא אם כן כיוון מסוים הוא חיוני.

en: Content has not been checked
he: התוכן לא נבדק

en: Content is being checked for accessibility
he: התוכן נבדק לנגישות

en: Content is coded so that assistive technologies can accurately interpret and present it to users.
he: התוכן מקודד כך שטכנולוגיות מסייעות יכולות לפרש ולהציג אותו למשתמשים באופן מדויק.

en: Content is presented in a meaningful order so that reading or navigation order does not confuse users when using assistive technology.
he: התוכן מוצג בסדר משמעותי כך שסדר הקריאה או הניווט לא יבלבל משתמשים בעת שימוש בטכנולוגיה מסייעת.

en: Content is written in a clear and simple language, and does not require specialized knowledge to understand.
he: התוכן כתוב בשפה ברורה ופשוטה, ואינו דורש ידע מיוחד כדי להבין אותו.

en: Content on Hover or Focus
he: תוכן בריחוף או במיקוד

en: Contrast
he: ניגודיות

en: Contrast (Enhanced)
he: ניגודיות (משופרת)

en: Contrast (Minimum)
he: ניגודיות (מינימלית)

en: Create a transcript for each flagged audio or video clip. Include the transcript on the same page or link to a file that contains it. The word “transcript” should appear in a heading before the transcript or in the link text, and must be within 25 characters of the audio or video element.
he: צור תמלול לכל קטע אודיו או וידאו מסומן. כלול את התמלול באותו עמוד או קשר לקובץ המכיל אותו. המילה "תמלול" צריכה להופיע בכותרת לפני התמלול או בטקסט הקישור, וחייבת להיות בטווח של 25 תווים מאלמנט האודיו או הווידאו.

en: DB Table Count
he: ספירת טבלאות מסד נתונים

en: Database Version
he: גרסת מסד נתונים

en: Deaf
he: חירשים

en: Deaf and hard of hearing people
he: אנשים חירשים וכבדי שמיעה

en: Deaf-blind people
he: אנשים חירשים-עיוורים

en: Deafblind
he: חירש-עיוור

en: Define the ID(s) of the main content area(s) to be targeted by skip links. Enter multiple IDs separated by commas; the system will cascade through the list to find the appropriate one for each page.
he: הגדר את המזהה(ים) של אזור(י) התוכן הראשי שיהיו מטרה לקישורי הדילוג. הזן מספר מזהים מופרדים בפסיקים; המערכת תעבור ברשימה כדי למצוא את המתאים ביותר לכל עמוד.

en: Delete Data
he: מחק נתונים

en: Delete all Accessibility Checker data when the plugin is uninstalled.
he: מחק את כל נתוני Accessibility Checker כאשר התוסף מוסר.

en: Delete all currently found issues
he: מחק את כל הבעיות שנמצאו כעת

en: Details
he: פרטים

en: Disable Page Styles
he: השבת סגנונות דף

en: Disable Styles
he: השבת סגנונות

en: Disabled
he: מושבת

en: Documentation
he: תיעוד

en: Documentation (opens in a new window)
he: תיעוד (נפתח בחלון חדש)

en: Documentation and FAQs
he: תיעוד ושאלות נפוצות

en: Documents in Word, Excel, or PowerPoint format may not be accessible to all users, especially if they are not tagged correctly or do not follow accessibility best practices. Accessibility laws require that documents posted on web pages also conform to WCAG. Additionally, users should be warned when a link opens a downloadable file instead of a webpage.
he: מסמכים בפורמט Word, Excel או PowerPoint עלולים לא להיות נגישים לכל המשתמשים, במיוחד אם הם לא מתויגים כראוי או לא עוקבים אחר שיטות העבודה המומלצות לנגישות. חוקי נגישות דורשים שמסמכים המפורסמים בדפי אינטרנט יתאימו גם ל-WCAG. בנוסף, יש להזהיר משתמשים כאשר קישור פותח קובץ להורדה במקום דף אינטרנט.

en: Dragging Movements
he: תנועות גרירה

en: Duplicate Alternative Text
he: טקסט חלופי כפול

en: Duplicate Form Label
he: תווית טופס כפולה

en: Dyslexia
he: דיסלקציה

en: EDAC: Did not find a matching target ID on the page for the skip link.
he: EDAC: לא נמצא מזהה יעד תואם בדף עבור קישור הדילוג.

en: EDAC: Error updating history for skip link.
he: EDAC: שגיאה בעדכון ההיסטוריה עבור קישור הדילוג.

en: Edit the viewport meta tag in your theme's %3$s section and remove %1$s and any %2$s value less than 2. To fix this site-wide, enable the 'Make Viewport Scalable' fix in Accessibility Checker Settings.
he: ערוך את תג ה-meta של viewport בסעיף %3$s של הנושא שלך והסר %1$s וכל ערך %2$s הקטן מ-2. כדי לתקן זאת בכל האתר, הפעל את התיקון "הפוך Viewport לניתן להגדלה" בהגדרות Accessibility Checker.

en: Edit your theme's header file to ensure the <html> tag includes a valid lang attribute (e.g., %s). If your theme receives updates, make this change in a child theme to prevent it from being overwritten. To fix this automatically site-wide, enable the 'Add "lang" & "dir" Attributes' fix in Accessibility Checker settings.
he: ערוך את קובץ ה-header של הערכת הנושא שלך כדי להבטיח שתג ה-<html> כולל מאפיין lang תקף (למשל, %s). אם הערכה שלך מקבלת עדכונים, בצע שינוי זה בערכת נושא משנית כדי למנוע ממנו להימחק. כדי לתקן זאת אוטומטית בכל האתר, הפעל את התיקון ”הוסף מאפייני ’lang’ ו-’dir’” בהגדרות Accessibility Checker.

en: Either the post is not yet scanned or all tests passed for post ID %1$d.
he: או שהפוסט טרם נסרק או שכל הבדיקות עברו עבור מזהה הפוסט %1$d.

en: Email support
he: תמיכה בדוא"ל

en: Email*
he: אימייל*

en: Empty Button
he: כפתור ריק

en: Empty Heading Tag
he: תג כותרת ריק

en: Empty Link
he: קישור ריק

en: Empty Paragraph Tag
he: תג פסקה ריק

en: Empty Table Header
he: כותרת טבלה ריקה

en: Empty paragraph tags can be announced by screen readers as blank lines or pauses, which may confuse users or disrupt reading flow. They can also interfere with visual layout or spacing, especially in assistive technology or mobile contexts.
he: תגי פסקה ריקים עלולים להיות מוכרזים על ידי קוראי מסך כשורות ריקות או הפסקות, מה שעלול לבלבל משתמשים או להפריע לזרימת הקריאה. הם עלולים גם להפריע לפריסה החזותית או למרווחים, במיוחד בטכנולוגיה מסייעת או בהקשרים ניידים.

en: Enable Skip Link
he: אפשר קישור דילוג

en: Enable Styles
he: הפעל סגנונות

en: Enabled
he: מופעל

en: Enhanced authentication methods are provided that do not rely on cognitive function tests, such as remembering passwords, and do not require a test of cognitive function.
he: מסופקות שיטות אימות משופרות שאינן מסתמכות על מבחני תפקוד קוגניטיבי, כמו זכירת סיסמאות, ואינן דורשות מבחן של תפקוד קוגניטיבי.

en: Enjoying Accessibility Checker? %1$sPlease leave us a ★★★★★ rating.%2$s We really appreciate your support!
he: נהנה מ-Accessibility Checker? %1$sאנא דרג אותנו ב-★★★★★.%2$s אנחנו מעריכים מאוד את התמיכה שלך!

en: Ensure each form field has only one %1$s element associated with it. If multiple labels are present, remove extras or consolidate them into a single %1$s with a clear description. Make sure each %1$s element correctly references its form field using the %2$s attribute and that all elements on the page have unique IDs. This error happens when you have the same form embedded on a page twice and can be resolved by creating unique forms for different parts of a page rather than repeating the same form throughout.
he: ודא שלכל שדה טופס יש רק אלמנט %1$s אחד המשויך אליו. אם קיימות תוויות מרובות, הסר את העודפות או אחד אותן לתווית %1$s אחת עם תיאור ברור. ודא שכל אלמנט %1$s מתייחס נכון לשדה הטופס שלו באמצעות המאפיין %2$s ושלכל האלמנטים בדף יש מזהים ייחודיים. שגיאה זו מתרחשת כאשר יש לך את אותו טופס מוטמע בדף פעמיים וניתן לפתור אותה על ידי יצירת טפסים ייחודיים לחלקים שונים של הדף במקום לחזור על אותו טופס לאורך כל הדף.

en: Ensure scalable viewport
he: ודא viewport ניתן להגדלה

en: Ensure that non-navigation links are underlined.
he: ודא שקישורים שאינם ניווט מסומנים בקו תחתון.

en: Ensure that the linked file is tested and remediated for accessibility. When you know it is accessible, dismiss this warning using the "Ignore" feature in Accessibility Checker. Include the file extension and size in the link text to inform users (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded using a plugin, also provide a direct link to download it. If making the document accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
he: ודא שהקובץ המקושר נבדק ותוקן לנגישות. כשאתה יודע שהוא נגיש, בטל אזהרה זו באמצעות תכונת "התעלם" ב-Accessibility Checker. כלול את סיומת הקובץ וגודלו בטקסט הקישור כדי ליידע משתמשים (הפעל את התיקון "הוסף גודל וסוג קובץ לקישורים" בהגדרות Accessibility Checker כדי לעשות זאת בכל האתר). אם המסמך מוטמע באמצעות תוסף, ספק גם קישור ישיר להורדתו. אם קשה להנגיש את המסמך, שקול להציב את התוכן בדף אינטרנט במקום זאת.

en: Ensure the linked PDF is tested and remediated for accessibility. When you know it is accessible, dismiss this warning using the "Ignore" feature in Accessibility Checker. Include the file extension and size in the link text to inform users (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded using a plugin, also provide a direct link to download it. If making the PDF accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
he: ודא שקובץ ה-PDF המקושר נבדק ותוקן לנגישות. כשאתה יודע שהוא נגיש, בטל אזהרה זו באמצעות תכונת "התעלם" ב-Accessibility Checker. כלול את סיומת הקובץ וגודלו בטקסט הקישור כדי ליידע משתמשים (הפעל את התיקון "הוסף גודל וסוג קובץ לקישורים" בהגדרות Accessibility Checker כדי לעשות זאת בכל האתר). אם המסמך מוטמע באמצעות תוסף, ספק גם קישור ישיר להורדתו. אם הפיכת ה-PDF לנגיש קשה, שקול להציב את התוכן בדף אינטרנט במקום זאת.

en: Ensure the linked document is accessible. When you know it is accessible, dismiss this warning using the "Ignore" feature in Accessibility Checker. Include the file extension in the visible link text (e.g., “Meeting Notes (ODT)”) so users know what to expect (enable the 'Add File Size & Type To Links' fix in Accessibility Checker settings to do this site-wide). If the document is embedded, provide a direct download link as well. If making the document accessible is difficult, consider putting the content on a web page instead.
he: ודא שהמסמך המקושר נגיש. כשאתה יודע שהוא נגיש, בטל אזהרה זו באמצעות תכונת "התעלם" ב-Accessibility Checker. כלול את סיומת הקובץ בטקסט הקישור הגלוי (לדוגמה, "הערות פגישה (ODT)") כדי שמשתמשים ידעו למה לצפות (הפעל את התיקון "הוסף גודל וסוג קובץ לקישורים" בהגדרות Accessibility Checker כדי לעשות זאת בכל האתר). אם המסמך מוטמע, ספק גם קישור להורדה ישירה. אם קשה להנגיש את המסמך, שקול להציב את התוכן בדף אינטרנט במקום זאת.

en: Ensure the post or page title field is filled in on the backend. If the title field is not empty and the error persists, check your theme's code to make sure it outputs a valid <title> tag and/or og:title meta tag in the document head. To fix this issue site-wide, enable the 'Add Missing Page Title' fix in Accessibility Checker settings.
he: ודא ששדה הכותרת של הפוסט או העמוד מלא בממשק הניהול. אם שדה הכותרת אינו ריק והשגיאה נמשכת, בדוק את קוד הערכה שלך כדי לוודא שהוא מוציא תג <title> תקף ו/או תג מטא og:title בראש המסמך. כדי לתקן בעיה זו בכל האתר, הפעל את התיקון "הוסף כותרת דף חסרה" בהגדרות Accessibility Checker.

en: Ensure the viewport tag allows for scaling, enhancing accessibility on mobile devices.
he: ודא שתג ה-viewport מאפשר הגדלה, משפר את הנגישות במכשירים ניידים.

en: Equalize Digital Logo
he: לוגו Equalize Digital

en: Error Count
he: ספירת שגיאות

en: Error Identification
he: זיהוי שגיאות

en: Error Prevention (All)
he: מניעת שגיאות (הכל)

en: Error Prevention (Legal, Financial, Data)
he: מניעת שגיאות (משפטי, פיננסי, נתונים)

en: Error Suggestion
he: הצעת שגיאה

en: Error saving scan results.
he: שגיאה בשמירת תוצאות הסריקה.

en: Error: Missing required parameters.
he: שגיאה: חסרים פרמטרים נדרשים.

en: Errors
he: שגיאות

en: Errors:
he: שגיאות:

en: Expand each issue to see the code, or click "view on page" if you need help finding the element that needs fixing.
he: הרחב כל בעיה כדי לראות את הקוד, או לחץ על "צפה בעמוד" אם אתה זקוק לעזרה במציאת האלמנט שיש לתקן.

en: Extended Audio Description (Prerecorded)
he: תיאור קולי מורחב (מוקלט מראש)

en: Failed to clear issues.
he: ניקוי הבעיות נכשל.

en: Failed to register command %1$s because %2$s
he: נכשל ברישום הפקודה %1$s כי %2$s

en: Find the Accessibility Checker meta box below your content. If using a front-end page builder, you must visit the backend edit screen to view Accessibility Checker results.
he: מצא את תיבת המטא של Accessibility Checker מתחת לתוכן שלך. אם אתה משתמש בעורך עמודים בחזית האתר, עליך לבקר במסך העריכה בצד השרת כדי לראות את תוצאות Accessibility Checker.

en: First Name
he: שם פרטי

en: Fix
he: תקן

en: Fix Settings
he: הגדרות תיקון

en: Fix not found
he: תיקון לא נמצא

en: Fix:
he: תיקון:

en: Fixes
he: תיקונים

en: Focus Appearance
he: מראה המיקוד

en: Focus Not Obscured (Enhanced)
he: מיקוד לא מוסתר (משופר)

en: Focus Not Obscured (Minimum)
he: מיקוד לא מוסתר (מינימום)

en: Focus Order
he: סדר מיקוד

en: Focus Outline
he: קו מתאר למיקוד

en: Focus Visible
he: מיקוד נראה

en: Follow these steps to get started checking your content:
he: עקוב אחר השלבים הבאים כדי להתחיל לבדוק את התוכן שלך:

en: Footer Accessibility Statement
he: הצהרת נגישות בתחתית העמוד

en: Footer Statement
he: הצהרת כותרת תחתונה

en: For Screen Readers Only
he: לקוראי מסך בלבד

en: For actions that require a pointer gesture, the user can cancel the action by moving the pointer away before the action is completed.
he: עבור פעולות הדורשות מחוות מצביע, המשתמש יכול לבטל את הפעולה על ידי הזזת המצביע הרחק לפני השלמת הפעולה.

en: For all live video content that includes audio, captions must be provided in real time so that users who are deaf or hard of hearing can access the spoken information as it happens.
he: עבור כל תוכן וידאו חי הכולל אודיו, יש לספק כתוביות בזמן אמת כך שמשתמשים חירשים או כבדי שמיעה יוכלו לגשת למידע המדובר בזמן שהוא מתרחש.

en: For all prerecorded multimedia content, extended audio descriptions must be provided when necessary—meaning the video is paused to insert additional descriptions—so that users who are blind or have low vision can understand important visual details that can't be described during the natural pauses in the audio.
he: עבור כל תוכן מולטימדיה מוקלט מראש, יש לספק תיאורים קוליים מורחבים כאשר נדרש - כלומר, הווידאו מושהה כדי להוסיף תיאורים נוספים - כך שמשתמשים עיוורים או בעלי ראייה ירודה יוכלו להבין פרטים חזותיים חשובים שלא ניתן לתאר במהלך ההפסקות הטבעיות באודיו.

en: For functionality that can be operated by a pointer gesture, at least one of the following is true: the gesture can be performed by a simple tap, the gesture can be performed with a single finger, or the gesture can be performed with a voice command.
he: עבור פונקציונליות שניתן להפעיל באמצעות מחוות מצביע, לפחות אחד מהבאים נכון: ניתן לבצע את המחווה באמצעות הקשה פשוטה, ניתן לבצע את המחווה באמצעות אצבע אחת, או ניתן לבצע את המחווה באמצעות פקודה קולית.

en: For functionality that requires dragging movements, the action can also be completed by simpler actions, so users with limited dexterity can still use the functionality.
he: עבור פונקציונליות הדורשת תנועות גרירה, ניתן להשלים את הפעולה גם באמצעות פעולות פשוטות יותר, כך שמשתמשים עם זריזות מוגבלת עדיין יכולים להשתמש בפונקציונליות.

en: For live audio-only content, a text alternative is provided in real time so people who cannot hear the audio can still access the information.
he: עבור תוכן אודיו חי בלבד, מסופקת חלופת טקסט בזמן אמת כך שאנשים שאינם יכולים לשמוע את האודיו עדיין יכולים לגשת למידע.

en: For prerecorded audio-only and video-only content, a text alternative must be provided that presents equivalent information. This ensures users who cannot hear or see the media can still access its content through text.
he: עבור תוכן אודיו בלבד ווידאו בלבד מוקלט מראש, יש לספק חלופה טקסטואלית המציגה מידע שווה ערך. זה מבטיח שמשתמשים שאינם יכולים לשמוע או לראות את המדיה עדיין יכולים לגשת לתוכן שלה באמצעות טקסט.

en: For prerecorded audio-only content, background sounds are either low, can be turned off, or are not present, so speech is easier to understand.
he: עבור תוכן אודיו מוקלט מראש, קולות רקע הם נמוכים, ניתנים לכיבוי, או אינם קיימים, כך שהדיבור קל יותר להבנה.

en: For prerecorded synchronized media, a full text alternative (such as a transcript) is provided that gives all the information in both the video and audio tracks, so users who cannot see or hear the content can still access it.
he: עבור מדיה מסונכרנת מוקלטת מראש, מסופקת חלופת טקסט מלאה (כגון תמליל) המספקת את כל המידע הן במסלולי הווידאו והן באודיו, כך שמשתמשים שאינם יכולים לראות או לשמוע את התוכן עדיין יוכלו לגשת אליו.

en: For prerecorded video content with audio (synchronized media), an audio description—or a written transcript that includes visual details—must be provided to ensure users who are blind or have low vision can understand important visual information that isn't spoken.
he: עבור תוכן וידאו מוקלט מראש עם אודיו (מדיה מסונכרנת), יש לספק תיאור אודיו - או תמליל כתוב הכולל פרטים חזותיים - כדי להבטיח שמשתמשים עיוורים או לקויי ראייה יוכלו להבין מידע חזותי חשוב שאינו מדובר.

en: For prerecorded video with audio, an audio description of important visual content must be provided, allowing users who are blind or have low vision to understand visual information that is not described in the main audio.
he: עבור וידאו מוקלט מראש עם אודיו, יש לספק תיאור קולי של תוכן חזותי חשוב, המאפשר למשתמשים עיוורים או בעלי ראייה ירודה להבין מידע חזותי שאינו מתואר באודיו הראשי.

en: For web pages that require user input, users are warned of errors and can correct them before finalizing the submission.
he: בדפי אינטרנט הדורשים קלט מהמשתמש, המשתמשים מוזהרים על שגיאות ויכולים לתקן אותן לפני סיום ההגשה.

en: Force Link Underline
he: אכוף קו תחתון לקישור

en: Form fields must be clearly labeled so that users of screen readers and voice input technologies can understand their purpose. Without labels, users may not know what information to enter or how the form will behave.
he: שדות טופס חייבים להיות מתויגים בבירור כך שמשתמשי קוראי מסך וטכנולוגיות קלט קולי יוכלו להבין את מטרתם. ללא תוויות, משתמשים עלולים לא לדעת איזה מידע להזין או כיצד הטופס יתנהג.

en: Free Plugin Support
he: תמיכה בתוסף חינם

en: Free plugin support is available via the WordPress.org forums. You'll need to create an account then you can open a new support thread.
he: תמיכה בתוסף החינמי זמינה דרך הפורומים של WordPress.org. תצטרך ליצור חשבון ואז תוכל לפתוח שרשור תמיכה חדש.

en: Frontend Accessibility Checker
he: Accessibility Checker בחזית האתר

en: Frontend Accessibility Checker Position
he: מיקום Accessibility Checker בחזית האתר

en: Full Site Accessibility Status
he: מצב נגישות לכל האתר

en: Functionality that can be operated by a motion gesture can also be operated by a simple touch or click, so users who cannot perform motion gestures can still use the functionality.
he: פונקציונליות שניתן להפעיל באמצעות מחוות תנועה ניתנת גם להפעלה באמצעות מגע פשוט או לחיצה, כך שמשתמשים שאינם יכולים לבצע מחוות תנועה עדיין יכולים להשתמש בפונקציונליות.

en: General
he: כללי

en: General Fixes
he: תיקונים כלליים

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Get Accessibility Checker Pro
he: קבל את Accessibility Checker Pro

en: Get Accessibility Checker Pro (opens in new window)
he: קבל Accessibility Checker Pro (נפתח בחלון חדש)

en: Get Accessibility Checker Pro, opens in new window
he: קבל את Accessibility Checker Pro, נפתח בחלון חדש

en: Get Detailed Accessibility Reports
he: קבל דוחות נגישות מפורטים

en: Get Pro
he: קבל גרסה מקצועית

en: Get Pro to unlock this feature, opens in a new window.
he: קבל את הגרסה המקצועית כדי לשחרר תכונה זו, נפתח בחלון חדש.

en: Get Remediation Help
he: קבל עזרה בתיקון

en: Get help making your website accessible. Expert auditing, user testing, and dev support. Conformance letters available.
he: קבל עזרה בהנגשת האתר שלך. ביקורת מומחים, בדיקות משתמשים ותמיכת פיתוח. מכתבי התאמה זמינים.

en: Get support for Accessibility Checker (opens in new window)
he: קבל תמיכה עבור Accessibility Checker (נפתח בחלון חדש)

en: Go to Support Forum
he: עבור לפורום התמיכה

en: Go to the edit screen for the post you want to check.
he: עבור למסך העריכה של הפוסט שברצונך לבדוק.

en: Google: Make your document, presentation, sheets & videos more accessible
he: Google: הפוך את המסמך, המצגת, הגיליונות והסרטונים שלך לנגישים יותר

en: HTML Standard: The img element
he: תקן HTML: אלמנט img

en: Hard of hearing
he: כבדי שמיעה

en: Headings and Labels
he: כותרות ותוויות

en: Headings and labels describe the topic or purpose of content, and are not ambiguous or misleading.
he: כותרות ותוויות מתארות את הנושא או המטרה של התוכן, ואינן דו-משמעיות או מטעות.

en: Headings help all users—especially those using screen readers or keyboard navigation—understand the structure of the page. Skipping heading levels can create confusion and make it harder to follow the content hierarchy or navigate efficiently.
he: כותרות עוזרות לכל המשתמשים - במיוחד לאלה המשתמשים בקוראי מסך או בניווט מקלדת - להבין את מבנה הדף. דילוג על רמות כותרת יכול ליצור בלבול ולהקשות על מעקב אחר היררכיית התוכן או על ניווט יעיל.

en: Headings help structure content and provide important navigation points for screen reader users. An empty heading communicates no useful information and may cause confusion or disorientation when navigating by headings.
he: כותרות עוזרות לבנות את מבנה התוכן ומספקות נקודות ניווט חשובות למשתמשי קוראי מסך. כותרת ריקה אינה מעבירה מידע שימושי ועלולה לגרום לבלבול או לחוסר התמצאות בעת ניווט לפי כותרות.

en: Headings provide structure and make content easier for users of all abilities to scan. They also help screen reader users and keyboard-only users navigate the page. Without headings, users must read through content linearly without an easy way to jump between sections.
he: כותרות מספקות מבנה והופכות את התוכן לקל יותר לסריקה עבור משתמשים מכל היכולות. הן גם עוזרות למשתמשי קוראי מסך ומשתמשים המנווטים רק באמצעות מקלדת לנווט בדף. ללא כותרות, המשתמשים נאלצים לקרוא את התוכן באופן לינארי ללא דרך קלה לדלג בין חלקים.

en: Hello! Thank you for using Accessibility Checker as part of your accessibility toolkit. Since you've been using it for a while, would you please write a 5-star review of Accessibility Checker in the WordPress plugin directory? This will help increase our visibility so more people can learn about the importance of web accessibility. Thanks so much!
he: שלום! תודה שאתה משתמש ב-Accessibility Checker כחלק מערכת הכלים שלך לנגישות. מכיוון שאתה משתמש בו כבר זמן מה, האם תוכל בבקשה לכתוב ביקורת של 5 כוכבים על Accessibility Checker בספריית התוספים של WordPress? זה יעזור להגדיל את הנראות שלנו כך שיותר אנשים יוכלו ללמוד על חשיבות הנגישות באינטרנט. תודה רבה!

en: Help
he: עזרה

en: Help and documentation are available and are easy to find, so users can get assistance when needed.
he: עזרה ותיעוד זמינים וקל למצוא אותם, כך שמשתמשים יכולים לקבל סיוע בעת הצורך.

en: Hide banner
he: הסתר כרזה

en: How to Add Custom CSS in WordPress
he: כיצד להוסיף CSS מותאם אישית ב-WordPress

en: How to Fix Broken Skip Links in Elementor
he: כיצד לתקן קישורי דילוג שבורים ב-Elementor

en: How to Make Your WordPress Site More Accessible With Skip Links
he: כיצד להפוך את אתר WordPress שלך לנגיש יותר עם קישורי דילוג

en: How to Manually Check Your Website for Accessibility
he: כיצד לבדוק ידנית את האתר שלך לנגישות

en: Identify Input Purpose
he: זיהוי מטרת הקלט

en: Identify Purpose
he: זיהוי מטרה

en: If a keyboard shortcut uses only letters, numbers, or punctuation, users can turn it off, change it, or it only works when the element has focus.
he: אם קיצור מקלדת משתמש רק באותיות, מספרים או סימני פיסוק, משתמשים יכולים לכבות אותו, לשנות אותו, או שהוא פועל רק כאשר האלמנט במיקוד.

en: If a time limit is set, users can turn it off, adjust it, or extend it unless the time limit is essential.
he: אם נקבעה מגבלת זמן, משתמשים יכולים לכבות אותה, להתאים אותה או להאריך אותה, אלא אם מגבלת הזמן חיונית.

en: If an element requires a response in a specific time, users can turn off the timer, adjust the time limit, or the timing is not essential.
he: אם אלמנט דורש תגובה בזמן מסוים, משתמשים יכולים לכבות את הטיימר, להתאים את מגבלת הזמן, או שהתזמון אינו חיוני.

en: If an input error is detected and suggestions for correction are known, then the suggestions are provided to the user.
he: אם מזוהה שגיאת קלט והצעות לתיקון ידועות, אז ההצעות מסופקות למשתמש.

en: If an input mechanism requires a specific posture or movement, an alternative input mechanism is available that does not have the same requirement.
he: אם מנגנון קלט דורש תנוחה או תנועה ספציפית, זמין מנגנון קלט חלופי שאין לו את אותה הדרישה.

en: If an issue is a false positive and the element is accessible, you can remove issues from reports with the "Ignore" feature.
he: אם בעיה היא חיובית שגויה והאלמנט נגיש, תוכל להסיר בעיות מדוחות באמצעות תכונת ה "התעלם".

en: If audio plays automatically for more than 3 seconds, users must be able to pause, stop, or control the volume independently from the system volume.
he: אם האודיו מופעל אוטומטית למשך יותר מ-3 שניות, המשתמשים חייבים להיות מסוגלים להשהות, לעצור או לשלוט בעוצמת הקול באופן עצמאי מעוצמת המערכת.

en: If errors or warnings are present on your post, open the details tab in Accessibility Checker for more information.
he: אם יש שגיאות או אזהרות בפוסט שלך, פתח את לשונית הפרטים ב-Accessibility Checker למידע נוסף.

en: If extra content appears on hover or focus, users can dismiss it, move their pointer over it, and it remains visible until dismissed or focus is moved.
he: אם מופיע תוכן נוסף בריחוף או במיקוד, המשתמשים יכולים לסגור אותו, להזיז את הסמן מעליו, והוא נשאר גלוי עד שהוא נסגר או שהמיקוד מוזז.

en: If the alt text duplicates a nearby caption, heading, or visible text, remove the redundancy by shortening or omitting the alt text—especially if the surrounding text already provides the same information. If multiple images have the same alt text, revise each one to be unique and describe the purpose of that specific image in its context.
he: אם הטקסט החלופי חוזר על כיתוב סמוך, כותרת או טקסט גלוי, הסר את הכפילות על ידי קיצור או השמטת הטקסט החלופי - במיוחד אם הטקסט הסובב כבר מספק את אותו מידע. אם למספר תמונות יש את אותו טקסט חלופי, עדכן כל אחת מהן כך שתהיה ייחודית ותתאר את מטרת התמונה הספציפית בהקשר שלה.

en: If the element is used to trigger an action, replace the anchor tag with a %1$s. If you cannot replace it, ensure that %2$s is added to the link, along with JavaScript that adds support for triggering it with the space bar key, and that appropriate ARIA attributes are used for toggle states or other functionality.
he: אם האלמנט משמש להפעלת פעולה, החלף את תג העוגן ב-%1$s. אם אינך יכול להחליף אותו, ודא ש-%2$s מתווסף לקישור, יחד עם JavaScript שמוסיף תמיכה להפעלתו באמצעות מקש רווח, ושנעשה שימוש במאפייני ARIA מתאימים למצבי החלפה או פונקציונליות אחרת.

en: If the same visual presentation can be made using text alone, do not use images of text except for decorative or essential purposes.
he: אם ניתן להציג את אותה תצוגה חזותית באמצעות טקסט בלבד, אין להשתמש בתמונות של טקסט למעט למטרות קישוט או למטרות חיוניות.

en: If users are logged out due to inactivity, they are notified before the session expires and can continue the session without losing data.
he: אם משתמשים מנותקים עקב חוסר פעילות, הם מקבלים הודעה לפני שהסשן פג תוקף ויכולים להמשיך את הסשן מבלי לאבד נתונים.

en: If you don't know what an error or warning means, click the "i" icon to read the documentation and how to fix it.
he: אם אינך יודע מה משמעות שגיאה או אזהרה, לחץ על סמל ה-"i" כדי לקרוא את התיעוד וכיצד לתקן אותה.

en: If your theme is not already adding a skip link that allows keyboard users to bypass the navigation and quickly jump to the main content, enable skip links here. %1$sLearn more about skip links.%2$s
he: אם ערכת הנושא שלך אינה מוסיפה כבר קישור דילוג המאפשר למשתמשי מקלדת לעקוף את הניווט ולקפוץ במהירות לתוכן הראשי, אפשר קישורי דילוג כאן. %1$sלמד עוד על קישורי דילוג.%2$s

en: Ignore Permissions
he: הרשאות התעלמות

en: Ignore log
he: יומן התעלמויות

en: Ignored Item | Ignored Items
he[0]: פריט שהתעלמו ממנו
he[1]: פריטים שהתעלמו מהם

en: Ignores DB Table Count
he: ספירת טבלאות מסד נתונים להתעלמות

en: Image Animated GIF
he: תמונת GIF מונפשת

en: Image Empty Alternative Text
he: תמונה עם טקסט חלופי ריק

en: Image Long Alternative Text
he: טקסט חלופי ארוך לתמונה

en: Image Map Missing Alternative Text
he: מפת תמונה חסרה טקסט חלופי

en: Image Missing Alternative Text
he: תמונה חסרה טקסט חלופי

en: Image maps use area elements to define interactive regions. Without alternative text, screen reader users won't know what each clickable area does, making it impossible to understand or interact with the map.
he: מפות תמונה משתמשות באלמנטי area כדי להגדיר אזורים אינטראקטיביים. ללא טקסט חלופי, משתמשי קורא מסך לא ידעו מה כל אזור לחיץ עושה, מה שהופך את ההבנה או האינטראקציה עם המפה לבלתי אפשרית.

en: Images of Text
he: תמונות של טקסט

en: Images of Text (No Exception)
he: תמונות של טקסט (ללא חריגים)

en: Images of text are only used for pure decoration or where a particular presentation of text is essential, with no exceptions.
he: תמונות של טקסט משמשות רק לקישוט טהור או כאשר תצוגה מסוימת של טקסט היא חיונית, ללא חריגים.

en: Improper Use of Link
he: שימוש לא נכון בקישור

en: In our efforts to bring our website up to standard, we are targeting the following areas:
he: במאמצינו להביא את האתר שלנו לסטנדרט, אנו מתמקדים בתחומים הבאים:

en: InDesign & PDF Accessibility Mistakes and How to Fix Them (Webinar)
he: טעויות נגישות ב-InDesign ו-PDF וכיצד לתקן אותן (וובינר)

en: Include Link to Accessibility Policy
he: כלול קישור למדיניות הנגישות

en: Include Statement Link
he: כלול קישור להצהרה

en: Included in Small Business and Agency plans
he: כלול בתוכניות עסקים קטנים וסוכנויות

en: Incorrect Heading Order
he: סדר כותרות שגוי

en: Info and Relationships
he: מידע ויחסים

en: Information, structure, and relationships in content are programmatically determined or available in text, so assistive technologies can present them to users.
he: מידע, מבנה ויחסים בתוכן נקבעים באופן תכנותי או זמינים בטקסט, כך שטכנולוגיות מסייעות יכולות להציג אותם למשתמשים.

en: Insert manually
he: הכנס ידנית

en: Inspect the ARIA attributes (such as aria-labelledby or aria-describedby) on the flagged elements and ensure that each one points to a valid, correctly labeled ID that exists in the document.
he: בדוק את מאפייני ה-ARIA (כמו aria-labelledby או aria-describedby) באלמנטים המסומנים וודא שכל אחד מצביע על מזהה תקף ומתויג נכון שקיים במסמך.

en: Instructions do not rely only on sensory characteristics such as shape, color, size, or sound, so everyone can understand them.
he: ההוראות אינן מסתמכות רק על מאפיינים חושיים כמו צורה, צבע, גודל או צליל, כך שכולם יכולים להבין אותן.

en: Insufficient Color Contrast
he: ניגודיות צבעים לא מספקת

en: Insufficient color contrast makes text and interactive elements difficult or impossible to read for users with low vision or color blindness. Ensuring adequate contrast helps all users access your content clearly.
he: ניגודיות צבעים לא מספקת הופכת טקסט ואלמנטים אינטראקטיביים לקשים או בלתי אפשריים לקריאה עבור משתמשים עם ראייה חלשה או עיוורון צבעים. הבטחת ניגודיות מספקת עוזרת לכל המשתמשים לגשת לתוכן שלך בבירור.

en: Interruptions
he: הפרעות

en: Invalid table name
he: שם טבלה לא חוקי

en: Issue query returned no results
he: שאילתת הבעיה לא החזירה תוצאות

en: Issue type:
he: סוג הבעיה:

en: Issues By Post Type
he: בעיות לפי סוג פוסט

en: Issues cleared successfully.
he: הבעיות נוקו בהצלחה.

en: It is visible when an element has keyboard focus, so users navigating with a keyboard can see which element is active.
he: זה נראה כאשר לאלמנט יש מיקוד מקלדת, כך שמשתמשים המנווטים באמצעות מקלדת יכולים לראות איזה אלמנט פעיל.

en: Justified text can create uneven spacing between words, forming distracting "rivers" of white space that make reading difficult—especially for people with dyslexia, low vision, or cognitive disabilities. Left-aligned text is more predictable and easier to read.
he: טקסט מיושר לשני הצדדים עלול ליצור רווחים לא אחידים בין מילים, היוצרים "נהרות" מסיחי דעת של רווח לבן שמקשים על הקריאה - במיוחד עבור אנשים עם דיסלקציה, ראייה ירודה, או מוגבלויות קוגניטיביות. טקסט מיושר לשמאל הוא יותר צפוי וקל יותר לקריאה.

en: Keyboard
he: מקלדת

en: Keyboard (No Exception)
he: מקלדת (ללא חריגים)

en: Keyboard users can move to and away from all parts of the content without getting stuck.
he: משתמשי מקלדת יכולים לנוע אל כל חלקי התוכן וממנו מבלי להיתקע.

en: Keys to show in the results. Defaults to all keys.
he: מפתחות להצגה בתוצאות. ברירת המחדל היא כל המפתחות.

en: Label Comment Form
he: תייג טופס תגובות

en: Label Comment/Search Fields
he: תייג שדות תגובה/חיפוש

en: Label Form Fields
he: תייג שדות טופס

en: Label Search Form
he: תייג טופס חיפוש

en: Label in Name
he: תווית בשם

en: Labels or Instructions
he: תוויות או הוראות

en: Labels or instructions are provided when an input field requires user input, so users know what information is needed.
he: תוויות או הוראות מסופקות כאשר שדה קלט דורש קלט מהמשתמש, כך שהמשתמשים יודעים איזה מידע נדרש.

en: Language learners
he: לומדי שפה

en: Language of Page
he: שפת העמוד

en: Language of Parts
he: שפת חלקים

en: Learn Accessibility
he: למד על נגישות

en: Learn more about simplified summaries and readability requirements (opens in a new window)
he: למד עוד על תקצירים מפושטים ודרישות קריאות (נפתח בחלון חדש)

en: Learn more about simplified summaries and readability requirements.
he: למד עוד על תקצירים מפושטים ודרישות קריאות.

en: License Status
he: סטטוס רישיון

en: Link Opens New Window or Tab
he: קישור נפתח בחלון או בכרטיסייה חדשים

en: Link Purpose (In Context)
he: מטרת הקישור (בהקשר)

en: Link Purpose (Link Only)
he: מטרת הקישור (קישור בלבד)

en: Link to Equalize Digital Website
he: קישור לאתר של Equalize Digital

en: Link to MS Office File
he: קישור לקובץ MS Office

en: Link to Non-HTML File
he: קישור לקובץ שאינו HTML

en: Link to PDF
he: קישור ל-PDF

en: Linked Image Empty Alternative Text
he: תמונה מקושרת עם טקסט חלופי ריק

en: Linked Image Missing Alternative Text
he: תמונה מקושרת חסרת טקסט חלופי

en: Location
he: מיקום

en: Long Description Invalid
he: תיאור ארוך לא תקין

en: Low or No Background Audio
he: רקע קולי נמוך או ללא רקע קולי

en: Low-quality Alternative Text
he: טקסט חלופי באיכות נמוכה

en: Low-vision
he: ראייה חלשה

en: MDN Web Docs: <table> - Headers and accessibility
he: MDN Web Docs: <table> - כותרות ונגישות

en: MDN Web Docs: ARIA button role
he: MDN Web Docs: תפקיד כפתור ARIA

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-describedby attribute
he: MDN Web Docs: ARIA: מאפיין aria-describedby

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-label attribute
he: MDN Web Docs: ARIA: תכונת aria-label

en: MDN Web Docs: ARIA: aria-labelledby attribute
he: MDN Web Docs: ARIA: מאפיין aria-labelledby

en: MDN Web Docs: CSS Margin
he: תיעוד MDN: CSS Margin

en: MDN Web Docs: CSS Padding
he: תיעוד MDN: CSS Padding

en: MDN Web Docs: The Paragraph Element - Accessibility
he: תיעוד MDN: אלמנט הפסקה - נגישות

en: MDN Web Docs: a element – Accessible names
he: MDN Web Docs: אלמנט a – שמות נגישים

en: MDN Web Docs: aria-hidden - Accessibility Attribute
he: MDN Web Docs: aria-hidden - מאפיין נגישות

en: MDN Web Docs: longdesc – HTML attribute
he: MDN Web Docs: longdesc – מאפיין HTML

en: MDN: <label> – The HTML Label element
he: MDN: <label> – אלמנט התווית ב-HTML

en: MDN: <marquee> element (obsolete)
he: MDN: אלמנט <marquee> (מיושן)

en: MDN: <title> element
he: MDN: אלמנט <title>

en: MDN: HTML heading elements
he: MDN: אלמנטי כותרת ב-HTML

en: MDN: The HTML lang attribute
he: MDN: מאפיין ה-lang של HTML

en: MDN: font-size CSS property
he: MDN: מאפיין ה-CSS של font-size

en: MDN: label element
he: MDN: אלמנט label

en: Main Content Target (required)
he: יעד התוכן הראשי (נדרש)

en: Make Meta Viewport Tag Scalable
he: הפוך את תג meta viewport לניתן להגדלה

en: Make Viewport Scalable
he: הפוך viewport לניתן להגדלה

en: Make sure that the viewport tag on the page allows scaling.
he: ודא שתג ה-viewport בעמוד מאפשר הגדלה.

en: Makes the post title added to "Read More" links visible only to screen readers.
he: הופך את כותרת הפוסט שנוספה לקישורי "קרא עוד" לגלויה רק לקוראי מסך.

en: Manual Testing Needed (Multiple Success Criteria)
he: נדרשת בדיקה ידנית (קריטריוני הצלחה מרובים)

en: Meaningful Sequence
he: רצף משמעותי

en: Media Alternative (Prerecorded)
he: חלופה למדיה (מוקלטת מראש)

en: Microsoft: Accessibility best practices with Excel spreadsheets
he: Microsoft: שיטות עבודה מומלצות לנגישות עם גיליונות Excel

en: Microsoft: Make your PowerPoint presentations accessible to people with disabilities
he: Microsoft: הפוך את מצגות PowerPoint שלך לנגישות לאנשים עם מוגבלויות

en: Microsoft: Make your Word documents accessible to people with disabilities
he: Microsoft: הפוך את מסמכי Word שלך לנגישים לאנשים עם מוגבלויות

en: Missing Form Label
he: תווית טופס חסרה

en: Missing Language Declaration
he: הצהרת שפה חסרה

en: Missing Subheadings
he: חסרות כותרות משנה

en: Missing Table Header
he: כותרת טבלה חסרה

en: Missing Title
he: כותרת חסרה

en: Missing Transcript
he: תמלול חסר

en: Missing postId or nonce.
he: חסר postId או nonce.

en: Mobility
he: ניידות

en: More features and email support is available with %1$s.
he: תכונות נוספות ותמיכה בדוא"ל זמינים עם %1$s.

en: More than one way is available to locate a web page within a set of web pages, except where the web page is the result of a query.
he: יש יותר מדרך אחת לאתר דף אינטרנט בתוך קבוצת דפי אינטרנט, למעט כאשר דף האינטרנט הוא תוצאה של שאילתה.

en: Most Recent Test Summary
he: סיכום הבדיקה האחרונה

en: Motion Actuation
he: הפעלה באמצעות תנועה

en: Multiple Ways
he: דרכים מרובות

en: Name
he: שם

en: Name, Role, Value
he: שם, תפקיד, ערך

en: Navigation Target
he: יעד הניווט

en: Navigation mechanisms are consistent across the website, so users can predictably move through the site.
he: מנגנוני הניווט עקביים בכל האתר, כך שמשתמשים יכולים לנוע באתר באופן צפוי.

en: Never
he: מעולם לא

en: Never Ask Again
he: אל תשאל יותר

en: No Keyboard Trap
he: ללא מלכודת מקלדת

en: No Post ID provided.
he: לא סופק מזהה פוסט.

en: No Timing
he: ללא תזמון

en: No accessibility issues detected
he: לא זוהו בעיות נגישות

en: No details to return
he: אין פרטים להחזרה

en: No ignore data to return
he: אין נתוני התעלמות להחזרה

en: No issues detected.
he: לא אותרו בעיות.

en: No part of the content flashes more than three times per second, with no exceptions.
he: אף חלק מהתוכן אינו מהבהב יותר משלוש פעמים בשנייה, ללא חריגים.

en: No post types selected for accessibility checking
he: לא נבחרו סוגי פוסטים לבדיקת נגישות

en: No posts have been scanned yet. Run a full site scan to begin checking your content for accessibility issues.
he: טרם נסרקו פוסטים. הפעל סריקת אתר מלאה כדי להתחיל לבדוק את התוכן שלך לבעיות נגישות.

en: No readability data to return
he: אין נתוני קריאות להחזרה

en: No summary to return
he: אין סיכום להחזרה

en: No violations found, skipping save.
he: לא נמצאו הפרות, מדלג על שמירה.

en: Non-HTML document formats may not be fully accessible to assistive technologies unless tested and remediated. Users should be warned when a link opens a downloadable file rather than a standard web page.
he: פורמטי מסמכים שאינם HTML עלולים לא להיות נגישים במלואם לטכנולוגיות מסייעות אלא אם כן נבדקו ותוקנו. יש להזהיר משתמשים כאשר קישור פותח קובץ להורדה במקום דף אינטרנט רגיל.

en: Non-WCAG Accessibility Issue
he: בעיית נגישות שאינה WCAG

en: Non-text Content
he: תוכן שאינו טקסט

en: Non-text Contrast
he: ניגודיות של אלמנטים שאינם טקסט

en: None
he: ללא

en: Note: This setting is not recommended for themes that are already accessibility-ready.
he: הערה: הגדרה זו אינה מומלצת לערכות נושא שכבר מוכנות לנגישות.

en: Object query returned no results
he: שאילתת האובייקט לא החזירה תוצאות

en: Office Hours
he: שעות קבלה

en: On Focus
he: במיקוד

en: On Input
he: בקלט

en: On the <a href="%s">Settings Page</a>, choose which post types you want to scan.
he: ב<a href="%s">דף ההגדרות</a>, בחר אילו סוגי פוסטים ברצונך לסרוק.

en: One or more %1$s elements in an image map are missing alternative text.
he: לאחד או יותר מאלמנטי %1$s במפת תמונה חסר טקסט חלופי.

en: One or more %1$s elements in image maps are missing alternative text.
he: לאחד או יותר מאלמנטי %1$s במפות תמונה חסר טקסט חלופי.

en: Ongoing Efforts to Ensure Accessibility
he: מאמצים מתמשכים להבטחת נגישות

en: Open Q&A on Zoom every other week to help you remediate your website.
he: שאלות ותשובות פתוחות ב-Zoom כל שבועיים כדי לעזור לך לשפר את האתר שלך.

en: Open Support Ticket
he: פתח כרטיס תמיכה

en: Opens in a new window.
he: נפתח בחלון חדש.

en: Operable
he: ניתן להפעלה

en: Or activate your license key here.
he: או הפעל את מפתח הרישיון שלך כאן.

en: Orientation
he: כיוון

en: Our Commitment to Web Accessibility
he: המחויבות שלנו לנגישות באינטרנט

en: PDF Accessibility on the Web: Tricks and Traps (Webinar)
he: נגישות PDF באינטרנט: טריקים ומלכודות (וובינר)

en: PDFs may not be accessible to all users, especially if they are not tagged correctly or fail to meet WCAG requirements. Accessibility laws require that documents posted on websites meet the same accessibility standards as HTML content. Additionally, users should be warned when a link opens a downloadable file instead of a web page.
he: קבצי PDF עשויים לא להיות נגישים לכל המשתמשים, במיוחד אם הם לא מתויגים כראוי או אינם עומדים בדרישות WCAG. חוקי נגישות דורשים שמסמכים המפורסמים באתרי אינטרנט יעמדו באותם תקני נגישות כמו תוכן HTML. בנוסף, יש להזהיר משתמשים כאשר קישור פותח קובץ להורדה במקום דף אינטרנט.

en: Page Titled
he: כותרת עמוד

en: Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
he: ייתכן שיהיה צורך לשמור מחדש דפים או לבצע סריקה מלאה של האתר כדי לראות את התיקונים משתקפים בדוחות.

en: Parsing
he: ניתוח

en: Passed Tests
he: בדיקות שעברו

en: Pause Animated GIFs Plugin
he: תוסף השהיית GIF מונפשים

en: Pause, Stop, Hide
he: השהיה, עצירה, הסתרה

en: People on mobile devices
he: אנשים במכשירים ניידים

en: People on mobile devices in a sunny environment
he: אנשים במכשירים ניידים בסביבה שטופת שמש

en: People using a mobile device in environments where they are exposed to shaking (such as public transportation)
he: אנשים המשתמשים במכשיר נייד בסביבות שבהן הם חשופים לרעידות (כגון תחבורה ציבורית)

en: People who need more time to react
he: אנשים הזקוקים ליותר זמן להגיב

en: People who rely on keyboard control
he: אנשים המסתמכים על שליטה במקלדת

en: People with ADD or difficulty focusing on content without distraction
he: אנשים עם הפרעת קשב וריכוז או קושי להתמקד בתוכן ללא הסחת דעת

en: People with cognitive differences who view interfaces using an adapted layout
he: אנשים עם הבדלים קוגניטיביים הצופים בממשקים באמצעות פריסה מותאמת

en: People with cognitive disabilities
he: אנשים עם מוגבלויות קוגניטיביות

en: People with cognitive disabilities and reading disabilities
he: אנשים עם מוגבלויות קוגניטיביות ולקויות קריאה

en: People with cognitive disabilities or limited short-term memory or reading disabilities
he: אנשים עם מוגבלויות קוגניטיביות או זיכרון לטווח קצר מוגבל או לקויות קריאה

en: People with dexterity and mobility impairments
he: אנשים עם מוגבלויות בזריזות ובניידות

en: People with dexterity and mobility impairments including hand tremors
he: אנשים עם מוגבלויות זריזות ותנועה כולל רעד ידיים

en: People with dexterity impairments
he: אנשים עם מוגבלויות בזריזות

en: People with dexterity impairments using voice control
he: אנשים עם מוגבלויות זריזות המשתמשים בשליטה קולית

en: People with low vision
he: אנשים עם ראייה ירודה

en: People with low vision using screen magnifiers
he: אנשים עם ראייה ירודה המשתמשים במגדילי מסך

en: People with photosensitive epilepsy and other photosensitive seizure disorders
he: אנשים עם אפילפסיה פוטוסנסיטיבית והפרעות התקפים פוטוסנסיטיביות אחרות

en: People with severe mobility impairments relying on audio to navigate the web
he: אנשים עם מוגבלויות תנועה חמורות המסתמכים על שמע כדי לנווט באינטרנט

en: People with vestibular (inner ear) disorders where movement can cause dizziness/headaches and nausea
he: אנשים עם הפרעות וסטיבולריות (אוזן פנימית) שבהן תנועה יכולה לגרום לסחרחורת/כאבי ראש ובחילה

en: People with with large fingers or who are operating the device with only a part of their finger or knuckle
he: אנשים עם אצבעות גדולות או שמפעילים את המכשיר רק עם חלק מהאצבע או הפרק

en: Perceivable
he: ניתן לתפיסה

en: Permission Denied
he: ההרשאה נדחתה

en: Please leave us a five star rating (opens in new window)
he: אנא דרג אותנו בחמישה כוכבים (נפתח בחלון חדש)

en: Plugin Support
he: תמיכה בתוסף

en: Pointer Cancellation
he: ביטול מצביע

en: Pointer Gestures
he: מחוות מצביע

en: Policy Page
he: דף מדיניות

en: Possible Heading
he: כותרת אפשרית

en: Post Count
he: ספירת פוסטים

en: Post ID %1$d does not exist.
he: מזהה הפוסט %1$d אינו קיים.

en: Post ID %1$s does not exist.
he: מזהה הפוסט %1$s אינו קיים.

en: Post Type
he: סוג פוסט

en: Post Types
he: סוגי פוסטים

en: Post Types Checked
he: סוגי פוסטים שנבדקו

en: Post Types To Be Checked
he: סוגי פוסטים לבדיקה

en: Post types are configured for accessibility checking
he: סוגי פוסטים מוגדרים לבדיקת נגישות

en: Post types configured for accessibility checks
he: סוגי פוסטים שהוגדרו לבדיקות נגישות

en: Practical Advice for Meeting Caption, Transcript, and Sign Language Requirements (Webinar)
he: עצות מעשיות לעמידה בדרישות כתוביות, תמלול ושפת סימנים (וובינר)

en: Prefer Accessible Label Attribute
he: העדף מאפיין תווית נגיש

en: Prerecorded Audio-only and Video-only
he: אודיו בלבד ווידאו בלבד מוקלטים מראש

en: Prevent Links Opening New Windows
he: מנע פתיחת קישורים בחלונות חדשים

en: Prevent links from opening in a new window or tab by removing %1$s.
he: מנע מקישורים להיפתח בחלון או כרטיסייה חדשים על ידי הסרת %1$s.

en: Prompt for Simplified Summary
he: בקש תקציר מפושט

en: Pronunciation
he: הגייה

en: Quick Start Guide
he: מדריך התחלה מהירה

en: Rate Accessibility Checker plugin (opens in new window)
he: דרג את תוסף Accessibility Checker (נפתח בחלון חדש)

en: Rate plugin
he: דרג את התוסף

en: Re-authenticating
he: אימות מחדש

en: Read Full Documentation
he: קרא את התיעוד המלא

en: Read More links
he: קישורי 'קרא עוד'

en: Read documentation for %s. Opens in a new window.
he: קרא את התיעוד עבור %s. נפתח בחלון חדש.

en: Read our %s
he: קרא את %s שלנו

en: Readability
he: קריאות

en: Reading Level
he: רמת קריאה

en: Redundant Entry
he: הזנה כפולה

en: Reflow
he: זרימה מחדש

en: Register for Office Hours
he: הירשם לשעות הקבלה

en: Remind Me In Two Weeks
he: הזכר לי בעוד שבועיים

en: Remove %1$s attributes from elements that already have a preferred accessible name.
he: הסר מאפייני %1$s מאלמנטים שכבר יש להם שם נגיש מועדף.

en: Remove Tab Index
he: הסר אינדקס טאב

en: Remove Tabindex from Focusable Elements
he: הסר tabindex מאלמנטים הניתנים למיקוד

en: Remove Title Attributes
he: הסר מאפייני כותרת

en: Remove Unnecessary Title Attributes
he: הסר מאפייני כותרת מיותרים

en: Remove any HTML or CSS that causes blinking or scrolling effects, such as %1$s, %2$s, or %3$s.
he: הסר כל HTML או CSS שגורם לאפקטים של הבהוב או גלילה, כגון %1$s, %2$s, או %3$s.

en: Remove positive %s values (greater than 0) from elements unless there is a very specific, user-tested reason to change the focus order. If needed, use tabindex="0" to include custom elements in the natural tab flow without disrupting order. To fix this and other elements site-wide, enable the 'Remove Tab Index' fix in Accessibility Checker settings.
he: הסר ערכי %s חיוביים (גדולים מ-0) מאלמנטים אלא אם כן יש סיבה ספציפית מאוד, שנבדקה על ידי משתמשים, לשנות את סדר המיקוד. במידת הצורך, השתמש ב-tabindex="0" כדי לכלול אלמנטים מותאמים אישית בזרימת הלשוניות הטבעית מבלי לשבש את הסדר. כדי לתקן זאת ואלמנטים אחרים ברחבי האתר, הפעל את התיקון "הסר Tab Index" בהגדרות Accessibility Checker.

en: Remove the %1$s attribute from focusable elements.
he: הסר את מאפיין %1$s מאלמנטים הניתנים למיקוד.

en: Remove the %s CSS rule from long blocks of text, especially paragraphs longer than 200 characters. Use left-aligned text instead for better readability and accessibility.
he: הסר את כלל ה-CSS %s מבלוקים ארוכים של טקסט, במיוחד פסקאות ארוכות מ-200 תווים. השתמש בטקסט מיושר לשמאל במקום זאת לקריאות ונגישות טובות יותר.

en: Remove the %s attribute from the image element. If a long description is needed, include it in nearby visible text like a caption, use a link to a separate description page, or use ARIA techniques such as aria-describedby.
he: הסר את המאפיין %s מאלמנט התמונה. אם נדרש תיאור ארוך, כלול אותו בטקסט נראה סמוך כמו כיתוב, השתמש בקישור לדף תיאור נפרד, או השתמש בטכניקות ARIA כמו aria-describedby.

en: Remove the empty <p> tags from your content. If spacing is needed between sections, use margin, padding, or a visual spacer block instead of inserting blank paragraphs.
he: הסר את תגי ה-<p> הריקים מהתוכן שלך. אם נדרש מרווח בין חלקים, השתמש ב-margin, padding, או בבלוק מרווח חזותי במקום להכניס פסקאות ריקות.

en: Remove the underline tag or CSS underline style from the text. If you want to emphasize text, consider using bold, italic, or color styling instead. If this text is part of a functional element like a link or button, keep the underline styling and dismiss this warning using the "Ignore" feature in Accessibility Checker.
he: הסר את תג הקו התחתון או את סגנון ה-CSS של הקו התחתון מהטקסט. אם ברצונך להדגיש טקסט, שקול להשתמש בהדגשה, הטיה או צביעה במקום. אם טקסט זה הוא חלק מאלמנט פונקציונלי כמו קישור או כפתור, שמור על סגנון הקו התחתון ודחה אזהרה זו באמצעות תכונת ה "התעלם" ב-Accessibility Checker.

en: Rename simplified summary
he: שנה שם לסיכום מפושט

en: Replace the animated image with a static image or a video that includes controls. If you must use an animated image, ensure it does not flash more than three times per second and provide pause or stop controls if it plays for more than 5 seconds. If you have confirmed the image is accessible and pauseable, you can dismiss this warning by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker.
he: החלף את התמונה המונפשת בתמונה סטטית או בווידאו שכולל פקדים. אם אתה חייב להשתמש בתמונה מונפשת, ודא שהיא אינה מהבהבת יותר משלוש פעמים בשנייה וספק פקדי השהיה או עצירה אם היא מתנגנת למשך יותר מ-5 שניות. אם אישרת שהתמונה נגישה וניתנת להשהיה, תוכל לדחות אזהרה זו באמצעות תכונת "התעלם" ב-Accessibility Checker.

en: Replace the empty alt attribute with meaningful alternative text that clearly describes the link’s destination or purpose.
he: החלף את תכונת ה-alt הריקה בטקסט חלופי משמעותי שמתאר בבירור את יעד הקישור או את מטרתו.

en: Report Last Updated:
he: הדוח עודכן לאחרונה:

en: Rescan This Page
he: סרוק מחדש את הדף הזה

en: Resize text
he: שינוי גודל טקסט

en: Restrict PDF uploads for users without the %1$s capability (allowed for admins by default).
he: הגבל העלאות PDF למשתמשים ללא היכולת %1$s (מותר למנהלים כברירת מחדל).

en: Restricting a user's ability to zoom creates barriers for individuals with low vision or other visual impairments. These users may rely on browser zoom features, pinch-zooming on mobile, or magnifiers to access content comfortably.
he: הגבלת יכולת המשתמש לבצע זום יוצרת מחסומים עבור אנשים עם ראייה לקויה או לקויות ראייה אחרות. משתמשים אלה עשויים להסתמך על תכונות זום בדפדפן, זום בצביטה בנייד, או מגדילים כדי לגשת לתוכן בנוחות.

en: Review the flagged text and determine if it should be a heading. If it is, change the element to the appropriate %1$s–%2$s tag. If it is not intended as a heading, you can dismiss this warning by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker.
he: בדוק את הטקסט המסומן וקבע אם הוא אמור להיות כותרת. אם כן, שנה את האלמנט לתגית %1$s–%2$s המתאימה. אם הוא לא מיועד להיות כותרת, תוכל לבטל אזהרה זו באמצעות תכונת "התעלם" ב-Accessibility Checker.

en: Review the image to determine if it is decorative. If it is decorative, it is correct to use an empty %1$s attribute and you can dismiss this warning by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker or adding %2$s to the image and rescanning the page. If the image conveys information, add descriptive alt text that communicates the image's purpose or meaning.
he: בדוק את התמונה כדי לקבוע אם היא דקורטיבית. אם היא דקורטיבית, נכון להשתמש במאפיין %1$s ריק ואתה יכול לבטל את האזהרה הזו על ידי שימוש בתכונת "התעלם" ב-Accessibility Checker או על ידי הוספת %2$s לתמונה וסריקה מחדש של העמוד. אם התמונה מעבירה מידע, הוסף טקסט alt תיאורי שמתקשר את המטרה או המשמעות של התמונה.

en: Review the slider on the front end of your website. Ensure it is keyboard accessible, pauseable, has proper ARIA roles and labels, and works well with screen readers. After confirming the slider is accessible or remediating issues, you can dismiss this warning by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker.
he: בדוק את הסליידר בחזית האתר שלך. ודא שהוא נגיש למקלדת, ניתן להשהיה, בעל תפקידי ARIA ותוויות מתאימים, ועובד היטב עם קוראי מסך. לאחר אישור שהסליידר נגיש או תיקון בעיות, תוכל לבטל אזהרה זו באמצעות תכונת "התעלם" ב-Accessibility Checker.

en: Review the video on the front end of your website. Ensure that it includes accurate (not auto-generated) synchronized captions, a transcript, and an audio description if needed. After verifying accessibility or making necessary updates, you can dismiss this warning by using the "Ignore" feature in Accessibility Checker.
he: בדוק את הווידאו בחזית האתר שלך. ודא שהוא כולל כתוביות מסונכרנות מדויקות (לא מיוצרות אוטומטית), תמליל ותיאור אודיו אם נדרש. לאחר אימות הנגישות או ביצוע עדכונים נחוצים, תוכל לדחות אזהרה זו באמצעות תכונת ה "התעלם" ב-Accessibility Checker.

en: Revise the anchor text to clearly describe the destination or purpose of the link. For example, instead of "click here," use "download the annual report" or "learn more about us." Additional context can be added to links with an %1$s attribute or a screen-reader-text class.
he: עדכן את טקסט העוגן כך שיתאר בבירור את היעד או המטרה של הקישור. לדוגמה, במקום "לחץ כאן," השתמש ב-"הורד את הדוח השנתי" או "למד עוד עלינו." ניתן להוסיף הקשר נוסף לקישורים עם תכונת %1$s או מחלקת טקסט לקורא מסך.

en: Revise your headings to follow a logical order without skipping levels. For example, if a %1$s is followed by a %2$s, change the %2$s to a %3$s or add an intervening %3$s section to preserve proper structure. If needed, use CSS or block/page builder settings to style headings rather than setting the incorrect level.
he: עדכן את הכותרות שלך כך שיעקבו אחר סדר לוגי מבלי לדלג על רמות. לדוגמה, אם %1$s מופיעה אחריה %2$s, שנה את ה-%2$s ל-%3$s או הוסף סעיף %3$s ביניהם כדי לשמור על מבנה נכון. במידת הצורך, השתמש ב-CSS או בהגדרות בונה הבלוקים/דפים כדי לעצב כותרות במקום להגדיר את הרמה הלא נכונה.

en: Rewrite the alternative text to accurately and concisely describe the purpose of the image in context. Avoid including words like “image,” “graphic,” file names or extensions (e.g., .jpg, .png), or placeholder terms like “spacer” or “arrow.” If the image is decorative, leave the alt attribute empty.
he: כתוב מחדש את הטקסט החלופי כדי לתאר במדויק ובתמציתיות את מטרת התמונה בהקשר. הימנע מלכלול מילים כמו "תמונה," "גרפיקה," שמות קבצים או סיומות (למשל.jpg, .png), או מונחים כלליים כמו "רווח" או "חץ." אם התמונה היא דקורטיבית, השאר את תכונת ה-alt ריקה.

en: Robust
he: חסין

en: Save
he: שמור

en: Saving failed.
he: השמירה נכשלה.

en: Saving...
he: שומר...

en: Scan ID
he: מזהה סריקה

en: Scan Total
he: סך הכל סריקות

en: Scan all post types
he: סרוק את כל סוגי הפוסטים

en: Scanner function not found.
he: פונקציית הסריקה לא נמצאה.

en: Scanning...
he: סורק...

en: Screen Reader Text Format Plugin (for the block editor)
he: תוסף פורמט טקסט לקורא מסך (עבור עורך הבלוקים)

en: Screen reader users (blind/low vision and neurodivergent people)
he: משתמשי קורא מסך (אנשים עיוורים/לקויי ראייה ונוירודיברגנטים)

en: Screen reader users and other assistive technologies rely on heading tags to understand page structure and navigate efficiently. Text that looks like a heading but is not coded as one can make it difficult for screen reader users to navigate the page.
he: משתמשי קורא מסך וטכנולוגיות עזר אחרות מסתמכים על תגיות כותרת כדי להבין את מבנה העמוד ולנווט ביעילות. טקסט שנראה ככותרת אך אינו מקודד ככזה עלול להקשות על משתמשי קורא מסך לנווט בעמוד.

en: Screen reader users often browse a list of links out of context. If links use ambiguous phrases like "click here" or "learn more," users will not understand where the link goes or what it does. This can lead to confusion and reduce the usability of your website.
he: משתמשי קורא מסך לעתים קרובות גולשים ברשימת קישורים מחוץ להקשר. אם קישורים משתמשים בביטויים עמומים כמו "לחץ כאן" או "למד עוד," המשתמשים לא יבינו לאן הקישור מוביל או מה הוא עושה. זה יכול להוביל לבלבול ולהפחית את השימושיות של האתר שלך.

en: Screen reader users rely on alternative text to understand the purpose of linked images. Without it, they cannot determine where the link leads, making navigation difficult or impossible.
he: משתמשי קורא מסך מסתמכים על טקסט חלופי כדי להבין את מטרת התמונות המקושרות. בלעדיו, הם אינם יכולים לקבוע לאן מוביל הקישור, מה שהופך את הניווט לקשה או בלתי אפשרי.

en: Screen reader users rely on link text to understand the purpose or destination of a link. An empty link provides no information, making it difficult or impossible for users to decide whether or not to follow it.
he: משתמשי קוראי מסך מסתמכים על טקסט הקישור כדי להבין את המטרה או היעד של הקישור. קישור ריק אינו מספק מידע, מה שמקשה או הופך לבלתי אפשרי עבור משתמשים להחליט אם לעקוב אחריו או לא.

en: Screen readers and other assistive technologies use the language attribute to determine how to pronounce and interpret the content. Without it, the content may be read incorrectly, which can be confusing or misleading for users.
he: קוראי מסך וטכנולוגיות מסייעות אחרות משתמשים במאפיין השפה כדי לקבוע כיצד להגות ולפרש את התוכן. בלעדיו, התוכן עלול להיקרא באופן שגוי, מה שעלול לבלבל או להטעות משתמשים.

en: Screen readers rely on alternative text to describe images to users who cannot see them. If the alt attribute is empty, it signals that the image is decorative and should be skipped. However, if a meaningful image has an empty alt attribute, users with visual impairments will miss important information. Proper use of alternative text improves accessibility and ensures all users can understand the content.
he: קוראי מסך מסתמכים על טקסט חלופי כדי לתאר תמונות למשתמשים שאינם יכולים לראות אותן. אם מאפיין ה-alt ריק, זה מסמן שהתמונה היא דקורטיבית ויש לדלג עליה. עם זאת, אם לתמונה משמעותית יש מאפיין alt ריק, משתמשים עם לקויות ראייה יפספסו מידע חשוב. שימוש נכון בטקסט חלופי משפר את הנגישות ומבטיח שכל המשתמשים יוכלו להבין את התוכן.

en: Screen readers rely on the title attribute of an iframe to describe its purpose or content. Without a title, users may not understand what the embedded content is, making the page harder to navigate and use.
he: קוראי מסך מסתמכים על מאפיין הכותרת של iframe כדי לתאר את מטרתו או תוכנו. ללא כותרת, המשתמשים עלולים לא להבין מהו התוכן המוטמע, מה שהופך את הדף לקשה יותר לניווט ולשימוש.

en: Search
he: חיפוש

en: Search for:
he: חפש עבור:

en: Search …
he: חיפוש …

en: Section 508.gov: Create Accessible Documents (Webinar)
he: Section 508.gov: צור מסמכים נגישים (וובינר)

en: Section Headings
he: כותרות מקטעים

en: Section headings are used to organize content, making it easier to understand and navigate.
he: נעשה שימוש בכותרות מקטעים כדי לארגן תוכן, מה שהופך אותו לקל יותר להבנה ולניווט.

en: See History
he: צפה בהיסטוריה

en: See More Reports
he: צפה בדוחות נוספים

en: Seizure disorders
he: הפרעות פרכוס

en: Sensory Characteristics
he: מאפיינים חושיים

en: Set Page HTML Titles
he: הגדר כותרות HTML לדף

en: Set Page Language
he: הגדר שפת עמוד

en: Set the ID attribute of the navigation element. This is useful if your main navigation contains actions that most site visitors would want to take such as login or search features.
he: הגדר את מאפיין המזהה של אלמנט הניווט. זה שימושי אם הניווט הראשי שלך מכיל פעולות שרוב מבקרי האתר ירצו לבצע כגון התחברות או תכונות חיפוש.

en: Set where you would like simplified summaries to appear in relation to your content if filled in.
he: קבע היכן תרצה שתקצירים מפושטים יופיעו ביחס לתוכן שלך אם מולאו.

en: Set where you would like the frontend accessibility checker to appear on the page.
he: קבע היכן תרצה שבודק הנגישות בחזית האתר יופיע בעמוד.

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings Saved. To confirm and reflect these updates in your site's statistics, please rescan your site. If you are using a caching plugin, make sure to clear the cache to ensure the updated fixes are applied correctly.
he: ההגדרות נשמרו. כדי לאשר ולשקף עדכונים אלה בסטטיסטיקות האתר שלך, אנא סרוק מחדש את האתר שלך. אם אתה משתמש בתוסף מטמון, הקפד לנקות את המטמון כדי להבטיח שהתיקונים המעודכנים יוחלו כראוי.

en: Settings related to enhancing focus outlines for better keyboard accessibility.
he: הגדרות הקשורות לשיפור קווי מתאר למיקוד לנגישות טובה יותר למקלדת.

en: Settings saved successfully.
he: ההגדרות נשמרו בהצלחה.

en: Settings saved successfully. You must %svisit the editor%s and save the post to rescan and remove fixed issues from Accessibility Checker reports.
he: ההגדרות נשמרו בהצלחה. עליך %sלבקר בעורך%s ולשמור את הפוסט כדי לסרוק מחדש ולהסיר בעיות שתוקנו מדוחות ה-Accessibility Checker.

en: Settings to add missing labels to WordPress comment and search forms.
he: הגדרות להוספת תוויות חסרות לטפסי תגובות וחיפוש של WordPress.

en: Shorten the alt text to fewer than %s characters while still describing the image's function or purpose. Keep descriptions simple and avoid repeating surrounding content. If the image's alt text does not need to be changed, dismiss this warning using the "Ignore" feature in Accessibility Checker.
he: קצר את הטקסט החלופי לפחות מ-%s תווים תוך שמירה על תיאור הפונקציה או המטרה של התמונה. שמור על תיאורים פשוטים והימנע מחזרה על תוכן סביב. אם אין צורך לשנות את הטקסט החלופי של התמונה, דחה אזהרה זו באמצעות תכונת "התעלם" ב-Accessibility Checker.

en: Should Accessibility Checker only ask for a simplified summary when the reading level of your post or page is above 9th grade, always ask for it regardless of reading level, or never ask for it regardless of reading level?
he: האם Accessibility Checker צריך לבקש תקציר מפושט רק כאשר רמת הקריאה של הפוסט או העמוד שלך היא מעל כיתה ט', לבקש אותו תמיד ללא קשר לרמת הקריאה, או לעולם לא לבקש אותו ללא קשר לרמת הקריאה?

en: Should you use animated GIFs?
he: האם כדאי להשתמש ב-GIF מונפשים?

en: Show Code
he: הצג קוד

en: Sign Language (Prerecorded)
he: שפת סימנים (מוקלטת מראש)

en: Simplified Sum Heading
he: כותרת סיכום מפושט

en: Simplified Sum Position
he: מיקום סיכום מפושט

en: Simplified Sum Prompt
he: הנחיה לסיכום מפושט

en: Simplified Summary
he: סיכום מפושט

en: Simplified Summary Position
he: מיקום התקציר המפושט

en: Simplified Summary Settings
he: הגדרות תקציר מפושט

en: Site-Wide Accessibility Reports
he: דוחות נגישות לכל האתר

en: Skip Link
he: קישור דילוג

en: Skip and anchor links are important for efficient keyboard and screen reader navigation. When these links are broken, users may be confused or lose their place on the page, leading to a frustrating experience—especially for people who rely on keyboard shortcuts or assistive technology.
he: קישורי דילוג ועוגן חשובים לניווט יעיל במקלדת ובקורא מסך. כאשר קישורים אלה שבורים, משתמשים עלולים להתבלבל או לאבד את מקומם בדף, מה שמוביל לחוויה מתסכלת - במיוחד עבור אנשים שמסתמכים על קיצורי מקלדת או טכנולוגיות עזר.

en: Skip to content
he: דלג לתוכן

en: Skip to navigation
he: דלג לניווט

en: Sliders are often difficult to use with screen readers and keyboards. Inaccessible sliders can interfere with navigation, trap focus, or move too quickly for users to engage with the content.
he: סליידרים לעתים קרובות קשים לשימוש עם קוראי מסך ומקלדות. סליידרים לא נגישים עלולים להפריע לניווט, ללכוד את המיקוד, או לנוע מהר מדי עבור משתמשים כדי לעסוק בתוכן.

en: Sorry, your submission failed. Please shorten your responses and try again.
he: מצטערים, ההגשה שלך נכשלה. אנא קצר את התשובות שלך ונסה שוב.

en: Sorry, your submission failed. Please try again.
he: מצטערים, השליחה שלך נכשלה. אנא נסה שוב.

en: Start New Scan
he: התחל סריקה חדשה

en: Start full site scan
he: התחל סריקת אתר מלאה

en: Start scanning your entire website for accessibility issues, get full-site reports, and become compliant with accessibility guidelines faster.
he: התחל לסרוק את האתר כולו לבעיות נגישות, קבל דוחות לכל האתר, והפוך לתואם להנחיות נגישות מהר יותר.

en: Stat key: %1$s not found in stats.
he: מפתח הסטטיסטיקה: %1$s לא נמצא בסטטיסטיקות.

en: Stats of %1$s deleted.
he: הסטטיסטיקות של %1$s נמחקו.

en: Status Messages
he: הודעות מצב

en: Status messages are programmatically determined so that assistive technologies can notify users of important changes, such as form errors or updates.
he: הודעות מצב נקבעות באופן תכנותי כך שטכנולוגיות מסייעות יכולות להודיע למשתמשים על שינויים חשובים, כמו שגיאות טופס או עדכונים.

en: Subscribe to Equalize Digital's email list to get access to free accessibility webinars and training resources.
he: הירשם לרשימת התפוצה של Equalize Digital כדי לקבל גישה לוובינרים ומשאבי הדרכה חינמיים בנושא נגישות.

en: Summary
he: סיכום

en: Support
he: תמיכה

en: Support Information
he: מידע תמיכה

en: TPGI Colour Contrast Analyser
he: מנתח ניגודיות צבעים של TPGI

en: Tab Order Modified
he: סדר טאבים שונה

en: Table headers are used by assistive technologies to help users understand the relationships between cells and navigate the data. Without table headers, screen reader users may not be able to determine what the data represents.
he: כותרות טבלה משמשות טכנולוגיות מסייעות כדי לעזור למשתמשים להבין את היחסים בין התאים ולנווט בנתונים. ללא כותרות טבלה, משתמשי קורא מסך עלולים לא להיות מסוגלים לקבוע מה הנתונים מייצגים.

en: Table headers provide context for the data in rows and columns. When a table header is empty, screen readers and other assistive technologies cannot convey the meaning of the associated data, making the table difficult or impossible to interpret.
he: כותרות טבלה מספקות הקשר לנתונים בשורות ובעמודות. כאשר כותרת טבלה ריקה, קוראי מסך וטכנולוגיות עזר אחרות אינם יכולים להעביר את משמעות הנתונים הקשורים, מה שהופך את הטבלה לקשה או בלתי אפשרית לפירוש.

en: Target Size
he: גודל מטרה

en: Target Size (Minimum)
he: גודל מטרה (מינימום)

en: Text Justified
he: טקסט מיושר לשני הצדדים

en: Text Spacing
he: ריווח טקסט

en: Text Too Small
he: טקסט קטן מדי

en: Text and images of text must have a contrast ratio of at least 4.5:1, except for large text, incidental text, or logotypes.
he: לטקסט ולתמונות של טקסט חייב להיות יחס ניגודיות של לפחות 4.5:1, למעט טקסט גדול, טקסט אגבי או לוגוטייפים.

en: Text and images of text must have a contrast ratio of at least 7:1, except for large text, incidental text, or logotypes.
he: טקסט ותמונות של טקסט חייבים להיות ביחס ניגודיות של לפחות 7:1, למעט טקסט גדול, טקסט אגבי או לוגואים.

en: Text can be resized up to 200% without loss of content or functionality, so people with low vision can read it more easily.
he: ניתן לשנות את גודל הטקסט עד 200% ללא אובדן תוכן או פונקציונליות, כך שאנשים עם ראייה לקויה יוכלו לקרוא אותו בקלות רבה יותר.

en: Text that is too small can be hard to read, especially for people with low vision. Ensuring a minimum readable size improves overall accessibility and usability, reducing the need for users to zoom.
he: טקסט קטן מדי עלול להיות קשה לקריאה, במיוחד עבור אנשים עם ראייה ירודה. הבטחת גודל מינימלי קריא משפרת את הנגישות והשימושיות הכללית, ומפחיתה את הצורך של המשתמשים להגדיל את התצוגה.

en: The Accessibility New Window Warnings plugin is installed. The fix for links opening in a new window included here will override its functionality. You can safely remove the plugin and use these fixes instead.
he: התוסף Accessibility New Window Warnings מותקן. התיקון לקישורים הנפתחים בחלון חדש שכלול כאן יעקוף את הפונקציונליות שלו. אתה יכול להסיר את התוסף בבטחה ולהשתמש בתיקונים אלה במקום.

en: The ID of the post to delete stats for.
he: המזהה של הפוסט למחיקת הסטטיסטיקות עבורו.

en: The ID of the post to get stats for.
he: המזהה של הפוסט לקבלת הסטטיסטיקות עבורו.

en: The aria-hidden attribute is used to hide content from assistive technologies. While this is useful for decorative or redundant elements, it can cause accessibility issues if applied to important content that screen reader users need to access.
he: המאפיין aria-hidden משמש להסתרת תוכן מטכנולוגיות עזר. בעוד שזה שימושי עבור אלמנטים דקורטיביים או מיותרים, זה עלול לגרום לבעיות נגישות אם מיושם על תוכן חשוב שמשתמשי קורא מסך צריכים לגשת אליו.

en: The default language of each web page is programmatically determined, so assistive technologies can use the correct language settings.
he: השפה המוגדרת כברירת מחדל של כל דף אינטרנט נקבעת באופן תכנותי, כך שטכנולוגיות מסייעות יכולות להשתמש בהגדרות השפה הנכונות.

en: The following is a list of items we have included in our website to improve its accessibility:
he: להלן רשימת הפריטים שכללנו באתר שלנו כדי לשפר את הנגישות שלו:

en: The function optionally accepts the post ID as a parameter.
he: הפונקציה מקבלת באופן אופציונלי את מזהה הפוסט כפרמטר.

en: The id value was not set
he: ערך המזהה לא הוגדר

en: The language of each part of the content can be programmatically determined, so assistive technologies can provide appropriate language support.
he: ניתן לקבוע באופן תכנותי את השפה של כל חלק מהתוכן, כך שטכנולוגיות מסייעות יכולות לספק תמיכת שפה מתאימה.

en: The longdesc attribute is intended to provide a URL to a long description of an image for screen reader users. However, it is no longer supported in HTML5 and is not reliably recognized by browsers or assistive technologies. Invalid values or blank longdesc attributes may confuse users or fail to convey important information.
he: המאפיין longdesc נועד לספק כתובת URL לתיאור ארוך של תמונה עבור משתמשי קורא מסך. עם זאת, הוא אינו נתמך עוד ב-HTML5 ואינו מזוהה באופן אמין על ידי דפדפנים או טכנולוגיות מסייעות. ערכים לא חוקיים או מאפייני longdesc ריקים עלולים לבלבל משתמשים או להיכשל בהעברת מידע חשוב.

en: The name of user interface components includes text labels that describe their purpose, so assistive technologies can convey this information to users.
he: שם של רכיבי ממשק משתמש כולל תוויות טקסט המתארות את מטרתם, כך שטכנולוגיות מסייעות יכולות להעביר מידע זה למשתמשים.

en: The natural tab order of a page follows the structure of the HTML. Changing this order using positive tabindex values can cause confusion for keyboard-only users and screen reader users, especially if the focus moves in an unexpected way or skips important content.
he: סדר הלשוניות הטבעי של עמוד עוקב אחר מבנה ה-HTML. שינוי סדר זה באמצעות ערכי tabindex חיוביים עלול לגרום לבלבול למשתמשי מקלדת בלבד ומשתמשי קוראי מסך, במיוחד אם המיקוד נע באופן בלתי צפוי או מדלג על תוכן חשוב.

en: The post ID was not set
he: מזהה הפוסט לא הוגדר

en: The purpose of each link can be determined by the link text alone, without needing additional context.
he: ניתן לקבוע את מטרת כל קישור מטקסט הקישור בלבד, ללא צורך בהקשר נוסף.

en: The purpose of each link is clear from the link text and the context in which it appears, so users know where the link will take them.
he: מטרת כל קישור ברורה מטקסט הקישור וההקשר שבו הוא מופיע, כך שהמשתמשים יודעים לאן הקישור יוביל אותם.

en: The purpose of input fields that collect information about the user can be programmatically determined, so browsers and assistive technologies can help users fill them in.
he: ניתן לקבוע באופן תכנותי את מטרת שדות הקלט האוספים מידע על המשתמש, כך שדפדפנים וטכנולוגיות מסייעות יכולים לעזור למשתמשים למלא אותם.

en: The purpose of user interface components, icons, and regions can be programmatically determined, so assistive technologies can adapt the experience for users.
he: ניתן לקבוע באופן תכנותי את מטרת רכיבי ממשק המשתמש, סמלים ואזורים, כך שטכנולוגיות מסייעות יכולות להתאים את החוויה למשתמשים.

en: The reading level of the simplified summary is too high.
he: רמת הקריאה של הסיכום המפושט גבוהה מדי.

en: The review action value was not set
he: ערך פעולת הביקורת לא הוגדר

en: The size of the target for pointer gestures is large enough to be easily activated, even by users with limited dexterity.
he: גודל המטרה למחוות מצביע גדול מספיק כדי להיות מופעל בקלות, גם על ידי משתמשים עם זריזות מוגבלת.

en: The summary was not set
he: הסיכום לא הוגדר

en: The target size for any interactive element is at least 44x44 pixels, so it can be easily activated by users with various abilities.
he: גודל המטרה לכל אלמנט אינטראקטיבי הוא לפחות 44x44 פיקסלים, כך שניתן להפעיל אותו בקלות על ידי משתמשים עם יכולות שונות.

en: The title element is used by screen readers, search engines, and browser tabs to identify the page. Without a title, users may have difficulty determining the purpose of the page.
he: אלמנט הכותרת משמש קוראי מסך, מנועי חיפוש וכרטיסיות דפדפן לזיהוי הדף. ללא כותרת, משתמשים עלולים להתקשות לקבוע את מטרת הדף.

en: The visible focus indicator for interactive elements is clearly visible and meets minimum size and contrast requirements.
he: מחוון המיקוד הנראה לעין עבור אלמנטים אינטראקטיביים הוא ברור לעין ועומד בדרישות מינימליות של גודל וניגודיות.

en: There are no settings to display.
he: אין הגדרות להצגה.

en: There was a problem. Please try again.
he: הייתה בעיה. אנא נסה שוב.

en: These %1$s do not have descriptive title attributes.
he: ל-%1$s האלה אין מאפייני כותרת תיאוריים.

en: These are empty %s headings that don't contain any content.
he: אלו הן כותרות %s ריקות שאינן מכילות תוכן כלשהו.

en: These are empty links that do not contain any meaningful content for assistive technologies.
he: אלה הם קישורים ריקים שאינם מכילים תוכן משמעותי עבור טכנולוגיות מסייעות.

en: These are links to Microsoft Office files, such as Word, Excel, or PowerPoint documents. All linked documents must be manually tested for accessibility.
he: אלה קישורים לקבצי Microsoft Office, כמו מסמכי Word, Excel או PowerPoint. יש לבדוק ידנית את הנגישות של כל המסמכים המקושרים.

en: These are links to PDF documents. All linked documents must be manually tested for accessibility.
he: אלה הם קישורים למסמכי PDF. כל המסמכים המקושרים חייבים להיבדק ידנית לנגישות.

en: These elements are %1$s or %2$s with no accessible label or text.
he: אלמנטים אלה הם %1$s או %2$s ללא תווית או טקסט נגיש.

en: These elements are %1$s, %2$s, or %3$s form fields without associated labels.
he: אלמנטים אלה הם שדות טופס מסוג %1$s, %2$s, או %3$s ללא תוויות משויכות.

en: These elements are anchor tags missing valid %1$s attributes or are linked to %2$s without having %3$s.
he: אלמנטים אלה הם תגי עוגן החסרים מאפייני %1$s תקפים או מקושרים ל-%2$s מבלי שיש להם %3$s.

en: These elements are animated image files (e.g., GIFs or animated WebPs).
he: אלמנטים אלה הם קבצי תמונה מונפשים (למשל, GIF או WebP מונפשים).

en: These elements are links to non-HTML document formats with one of the following file extensions: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, or .key
he: אלמנטים אלה הם קישורים לפורמטי מסמכים שאינם HTML עם אחת מסיומות הקבצים הבאות: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, או.key

en: These elements are missing title tags (%1$s or %2$s). This may happen if post or page title fields are empty or if the theme fails to output title tags in the document head.
he: לאלמנטים אלה חסרים תגי כותרת (%1$s או %2$s). זה עלול לקרות אם שדות הכותרת של פוסטים או עמודים ריקים או אם הערכה נכשלת בהוצאת תגי כותרת בראש המסמך.

en: These elements are sliders or carousels. Because many accessibility issues with sliders require manual review, this warning appears any time one or more sliders are detected on a post or page.
he: אלמנטים אלה הם סליידרים או קרוסלות. מכיוון שבעיות נגישות רבות עם סליידרים דורשות בדיקה ידנית, אזהרה זו מופיעה בכל פעם שמזוהים סליידר אחד או יותר בפוסט או בעמוד.

en: These elements are table header cells (%s) with no text content.
he: אלמנטים אלה הם תאי כותרת טבלה (%s) ללא תוכן טקסט.

en: These elements are top-level %1$s tags that are missing a language attribute such as %2$s or %3$s, or have an empty language attribute.
he: אלמנטים אלה הם תגי %1$s ברמה העליונה שחסר בהם מאפיין שפה כמו %2$s או %3$s, או שיש להם מאפיין שפה ריק.

en: These elements are videos. Because many accessibility issues with video content require manual review, this warning appears any time one or more videos are detected on a post or page.
he: אלמנטים אלה הם סרטוני וידאו. מכיוון שבעיות נגישות רבות עם תוכן וידאו דורשות בדיקה ידנית, אזהרה זו מופיעה בכל פעם שמזוהה וידאו אחד או יותר בפוסט או בעמוד.

en: These elements contain or link to audio or video content that do not have properly labeled or positioned transcripts, or may not have a transcript at all.
he: אלמנטים אלה מכילים או מקשרים לתוכן אודיו או וידאו שאין להם תמלולים מתויגים או ממוקמים כראוי, או שאין להם תמלול בכלל.

en: These elements contain underlined text using the %1$s tag or %2$s CSS styles and do not appear to be links.
he: אלמנטים אלה מכילים טקסט עם קו תחתון באמצעות תג %1$s או סגנונות CSS %2$s ואינם נראים כקישורים.

en: These elements have foreground and background colors that do not meet the minimum contrast ratio for Level AA conformance.
he: לאלמנטים אלה יש צבעי טקסט ורקע שאינם עומדים ביחס הניגודיות המינימלי לתאימות רמה AA.

en: These elements use %s, which hides them from screen readers.
he: אלמנטים אלה משתמשים ב-%s, שמסתיר אותם מקוראי מסך.

en: These elements use ARIA attributes that reference other elements which do not exist or are not properly labeled.
he: אלמנטים אלה משתמשים במאפייני ARIA שמתייחסים לאלמנטים אחרים שאינם קיימים או אינם מתויגים כראוי.

en: These elements use blinking or scrolling effects that may be disruptive for users or cause seizures.
he: אלמנטים אלה משתמשים באפקטים של הבהוב או גלילה שעלולים להפריע למשתמשים או לגרום להתקפים.

en: These elements use the %s attribute with invalid or unsupported values.
he: אלמנטים אלה משתמשים במאפיין %s עם ערכים לא חוקיים או לא נתמכים.

en: These fixes help improve accessibility by modifying HTML elements and behaviors on your site.
he: תיקונים אלה עוזרים לשפר את הנגישות על ידי שינוי אלמנטים והתנהגויות HTML באתר שלך.

en: These form fields have more than one label associated with them.
he: לשדות טופס אלה יש יותר מתווית אחת המשויכת אליהם.

en: These images are inside links and have empty alt attributes and there is no other text within the links.
he: תמונות אלה נמצאות בתוך קישורים ויש להן מאפייני alt ריקים ואין טקסט אחר בתוך הקישורים.

en: These images are inside links but do not have alt attributes and there is no other text within the links.
he: תמונות אלו נמצאות בתוך קישורים אך אין להן תכונות alt ואין טקסט אחר בתוך הקישורים.

en: These images do not have an alt attribute (%1$s) contained in their image tags (%2$s).
he: לתמונות אלה אין תכונת alt (%1$s) בתוך תגי התמונה שלהן (%2$s).

en: These images have alternative text longer than %s characters.
he: לתמונות אלה יש טקסט חלופי ארוך מ-%s תווים.

en: These images have alternative text that is identical to nearby content or to other images on the page.
he: לתמונות אלה יש טקסט חלופי שזהה לתוכן סמוך או לתמונות אחרות בדף.

en: These images have alternative text that may be vague, redundant, or include unnecessary words or file names.
he: לתמונות אלה יש טקסט חלופי שעשוי להיות מעורפל, מיותר, או לכלול מילים או שמות קבצים מיותרים.

en: These images have empty alt attributes (%s).
he: לתמונות אלה יש מאפייני alt ריקים (%s).

en: These links are set to open in new browser tabs or windows.
he: קישורים אלה מוגדרים להיפתח בכרטיסיות או חלונות דפדפן חדשים.

en: These links point to anchor targets on the same page, but no elements with the referenced IDs exist.
he: קישורים אלה מצביעים על יעדי עוגן באותו דף, אך לא קיימים אלמנטים עם המזהים המצוינים.

en: These links use generic or vague anchor text that does not describe their purpose.
he: קישורים אלה משתמשים בטקסט עוגן כללי או עמום שאינו מתאר את מטרתם.

en: These pages contain <p> tags with no content inside.
he: דפים אלה מכילים תגי <p> ללא תוכן בתוכם.

en: These pages contain elements with %1$s or other positive %2$s, which modify the natural tab order.
he: עמודים אלה מכילים אלמנטים עם %1$s או %2$s חיוביים אחרים, המשנים את סדר הלשוניות הטבעי.

en: These pages contain long blocks of text that are styled with %s.
he: עמודים אלה מכילים בלוקים ארוכים של טקסט שמעוצבים עם %s.

en: These pages disable zooming by using viewport meta tags with either %1$s or a %2$s value of less than 2. This prevents users from enlarging content to improve readability.
he: דפים אלה מבטלים את אפשרות הזום על ידי שימוש בתגי meta של viewport עם %1$s או ערך %2$s הקטן מ-2. זה מונע ממשתמשים להגדיל תוכן כדי לשפר את הקריאות.

en: These pages do not contain any heading elements between %1$s and %2$s in the main content area and have more than %3$s words.
he: דפים אלה אינם מכילים אלמנטי כותרת בין %1$s ל-%2$s באזור התוכן הראשי ויש בהם יותר מ-%3$s מילים.

en: These pages use headings out of order, skipping one or more heading levels, such as going from %1$s to %2$s without an %3$s between.
he: דפים אלה משתמשים בכותרות שלא בסדר, מדלגים על רמה אחת או יותר של כותרות, כמו מעבר מ-%1$s ל-%2$s ללא %3$s ביניהם.

en: These settings enable global fixes across your entire site.
he: הגדרות אלו מאפשרות תיקונים גלובליים בכל האתר שלך.

en: These settings enable global fixes across your entire site. Pages may need to be resaved or a full site scan run to see fixes reflected in reports.
he: הגדרות אלו מפעילות תיקונים גלובליים בכל האתר שלך. ייתכן שיהיה צורך לשמור מחדש דפים או להריץ סריקה מלאה של האתר כדי לראות את התיקונים משתקפים בדוחות.

en: These tables contain data cells but do not have the required table header cells.
he: טבלאות אלה מכילות תאי נתונים אך אין להן את תאי כותרת הטבלה הנדרשים.

en: These text elements appear visually styled like headings but are not marked up with heading tags.
he: אלמנטי טקסט אלה מופיעים בעיצוב חזותי כמו כותרות, אך אינם מסומנים בתגיות כותרת.

en: These text elements are smaller than 10 pixels and may be difficult to read.
he: אלמנטי טקסט אלה קטנים מ-10 פיקסלים ועלולים להיות קשים לקריאה.

en: This %1$s does not have a descriptive title attribute.
he: ל-%1$s הזה אין מאפיין כותרת תיאורי.

en: This element contains or links to audio or video content that does not have a properly labeled or positioned transcript, or may not have a transcript at all.
he: אלמנט זה מכיל או מקשר לתוכן אודיו או וידאו שאין לו תמלול מתויג או ממוקם כראוי, או שאין לו תמלול בכלל.

en: This element contains underlined text using the %1$s tag or %2$s CSS styles and does not appear to be a link.
he: אלמנט זה מכיל טקסט עם קו תחתון באמצעות תג %1$s או סגנונות CSS %2$s ואינו נראה כקישור.

en: This element has foreground and background colors that do not meet the minimum contrast ratio for Level AA conformance.
he: לאלמנט זה יש צבעי טקסט ורקע שאינם עומדים ביחס הניגודיות המינימלי לתאימות רמה AA.

en: This element is a %1$s or %2$s with no accessible label or text.
he: אלמנט זה הוא %1$s או %2$s ללא תווית או טקסט נגיש.

en: This element is a link to a non-HTML document format with one of the following file extensions: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, or .key
he: אלמנט זה הוא קישור לפורמט מסמך שאינו HTML עם אחת מסיומות הקבצים הבאות: .rtf, .wpd, .ods, .odt, .odp, .sxw, .sxc, .sxd, .sxi, .pages, או.key

en: This element is a slider or carousel. Because many accessibility issues with sliders require manual review, this warning appears any time a slider is detected on a post or page.
he: אלמנט זה הוא סליידר או קרוסלה. מכיוון שבעיות נגישות רבות עם סליידרים דורשות בדיקה ידנית, אזהרה זו מופיעה בכל פעם שמזוהה סליידר בפוסט או בעמוד.

en: This element is a table header cell (%s) with no text content.
he: אלמנט זה הוא תא כותרת טבלה (%s) ללא תוכן טקסט.

en: This element is a top-level %1$s tag that is missing a language attribute such as %2$s or %3$s, or has an empty language attribute.
he: אלמנט זה הוא תג %1$s ברמה העליונה שחסר בו מאפיין שפה כמו %2$s או %3$s, או שיש לו מאפיין שפה ריק.

en: This element is a video. Because many accessibility issues with video content require manual review, this warning appears any time a video is detected on a post or page.
he: אלמנט זה הוא וידאו. מכיוון שבעיות נגישות רבות עם תוכן וידאו דורשות בדיקה ידנית, אזהרה זו מופיעה בכל פעם שמזוהה וידאו בפוסט או בעמוד.

en: This element is an %1$s, %2$s, or %3$s form field without an associated label.
he: אלמנט זה הוא שדה טופס מסוג %1$s, %2$s, או %3$s ללא תווית משויכת.

en: This element is an anchor tag missing a valid %1$s attribute or is linked to %2$s without having %3$s.
he: אלמנט זה הוא תג עוגן החסר תכונת %1$s תקפה או מקושר ל-%2$s מבלי שיש לו %3$s.

en: This element is an animated image file (e.g., GIF or animated WebP).
he: אלמנט זה הוא קובץ תמונה מונפשת (למשל, GIF או WebP מונפש).

en: This element is missing a title tag (%1$s or %2$s). This may happen if the post or page title field is empty or if the theme fails to output a title tag in the document head.
he: לאלמנט זה חסר תג כותרת (%1$s או %2$s). זה עלול לקרות אם שדה הכותרת של הפוסט או העמוד ריק או אם הערכה נכשלת בהוצאת תג כותרת בראש המסמך.

en: This element uses %s, which hides it from screen readers.
he: אלמנט זה משתמש ב-%s, שמסתיר אותו מקוראי מסך.

en: This element uses an ARIA attribute that references another element which does not exist or is not properly labeled.
he: אלמנט זה משתמש במאפיין ARIA שמתייחס לאלמנט אחר שאינו קיים או אינו מתויג כראוי.

en: This element uses blinking or scrolling effects that may be disruptive for users or cause seizures.
he: אלמנט זה משתמש באפקטים של הבהוב או גלילה שעלולים להפריע למשתמשים או לגרום להתקפים.

en: This element uses the %s attribute with an invalid or unsupported value.
he: אלמנט זה משתמש במאפיין %s עם ערך לא חוקי או לא נתמך.

en: This fix adds the post title to the "Read More" links in post lists at the "More" block and in excerpts.
he: תיקון זה מוסיף את כותרת הפוסט לקישורי "קרא עוד" ברשימות פוסטים בבלוק "עוד" ובתקצירים.

en: This form field has more than one label associated with it.
he: לשדה טופס זה יש יותר מתווית אחת המשויכת אליו.

en: This image does not have an alt attribute (%1$s) contained in the image tag (%2$s).
he: לתמונה זו אין תכונת alt (%1$s) בתוך תג התמונה (%2$s).

en: This image has alternative text longer than %s characters.
he: לתמונה זו יש טקסט חלופי ארוך מ-%s תווים.

en: This image has alternative text that is identical to nearby content or to another image on the page.
he: לתמונה זו יש טקסט חלופי שזהה לתוכן סמוך או לתמונה אחרת בדף.

en: This image has alternative text that may be vague, redundant, or include unnecessary words or file names.
he: לתמונה זו יש טקסט חלופי שעשוי להיות מעורפל, מיותר, או לכלול מילים או שמות קבצים מיותרים.

en: This image has an empty alt attribute (%s).
he: לתמונה זו יש מאפיין alt ריק (%s).

en: This image is inside a link and has an empty alt attribute and there is no other text within the link.
he: תמונה זו נמצאת בתוך קישור ויש לה תכונת alt ריקה ואין טקסט אחר בתוך הקישור.

en: This image is inside a link but does not have an alt attribute and there is no other text within the link.
he: תמונה זו נמצאת בתוך קישור אך אין לה תכונת alt ואין טקסט אחר בתוך הקישור.

en: This is a link to a Microsoft Office file, such as a Word, Excel, or PowerPoint document. All linked documents must be manually tested for accessibility.
he: זהו קישור לקובץ Microsoft Office, כמו מסמך Word, Excel או PowerPoint. יש לבדוק ידנית את הנגישות של כל המסמכים המקושרים.

en: This is a link to a PDF document. All linked documents must be manually tested for accessibility.
he: זהו קישור למסמך PDF. יש לבדוק ידנית את הנגישות של כל המסמכים המקושרים.

en: This is an empty %s heading that doesn't contain any content.
he: זוהי כותרת %s ריקה שאינה מכילה תוכן כלשהו.

en: This is an empty link that does not contain any meaningful content for assistive technologies.
he: זהו קישור ריק שאינו מכיל תוכן משמעותי עבור טכנולוגיות מסייעות.

en: This is part of our broader effort to make everyone's experience at [COMPANY NAME] a welcoming and enjoyable one. Please note that while we make every effort to provide information accessible for all users, we cannot guarantee the accessibility of third party websites to which we may link.
he: זה חלק מהמאמץ הרחב יותר שלנו להפוך את החוויה של כולם ב-[שם החברה] לחוויה מזמינה ונעימה. שימו לב שבעוד אנו עושים כל מאמץ לספק מידע נגיש לכל המשתמשים, איננו יכולים להבטיח את הנגישות של אתרי צד שלישי אליהם אנו עשויים לקשר.

en: This link is set to open in a new browser tab or window.
he: קישור זה מוגדר להיפתח בכרטיסייה או חלון דפדפן חדשים.

en: This link points to an anchor target on the same page, but no element with the referenced ID exists.
he: קישור זה מצביע על יעד עוגן באותו דף, אך לא קיים אלמנט עם המזהה המצוין.

en: This link uses generic or vague anchor text that does not describe its purpose.
he: קישור זה משתמש בטקסט עוגן כללי או עמום שאינו מתאר את מטרתו.

en: This page contains a <p> tag with no content inside.
he: דף זה מכיל תג <p> ללא תוכן בתוכו.

en: This page contains an element with %1$s or another positive %2$s, which modifies the natural tab order.
he: עמוד זה מכיל אלמנט עם %1$s או %2$s חיובי אחר, המשנה את סדר הלשוניות הטבעי.

en: This page contains long blocks of text that are styled with %s.
he: עמוד זה מכיל בלוקים ארוכים של טקסט שמעוצבים עם %s.

en: This page disables zooming by using a viewport meta tag with either %1$s or a %2$s value of less than 2. This prevents users from enlarging content to improve readability.
he: דף זה מבטל את אפשרות הזום על ידי שימוש בתג meta של viewport עם %1$s או ערך %2$s הקטן מ-2. זה מונע ממשתמשים להגדיל תוכן כדי לשפר את הקריאות.

en: This page does not contain any heading elements between %1$s and %2$s in the main content area and has more than %3$s words.
he: דף זה אינו מכיל אלמנטי כותרת בין %1$s ל-%2$s באזור התוכן הראשי ויש בו יותר מ-%3$s מילים.

en: This page uses headings out of order. This is an %1$s after an %2$s, skipping one or more heading levels.
he: דף זה משתמש בכותרות שלא בסדר. זוהי %1$s אחרי %2$s, תוך דילוג על רמה אחת או יותר של כותרות.

en: This summary is automatically updated every 24 hours, or any time a full site scan is completed. You can also manually update these results by clicking the Update Counts button.
he: סיכום זה מתעדכן אוטומטית כל 24 שעות, או בכל פעם שמתבצעת סריקה מלאה של האתר. ניתן גם לעדכן ידנית את התוצאות האלה על ידי לחיצה על כפתור 'עדכן ספירות'.

en: This table contains data cells but does not have the required table header cells.
he: טבלה זו מכילה תאי נתונים אך אין לה את תאי כותרת הטבלה הנדרשים.

en: This text appears visually styled like a heading but is not marked up with a heading tag.
he: טקסט זה נראה חזותית מעוצב ככותרת אך אינו מסומן עם תג כותרת.

en: This text is smaller than 10 pixels and may be difficult to read.
he: טקסט זה קטן מ-10 פיקסלים ועלול להיות קשה לקריאה.

en: This will clear all issues for this post. A save will be required to trigger a fresh scan of the post content. Do you want to continue?
he: פעולה זו תנקה את כל הבעיות עבור פוסט זה. יידרש שמירה כדי להפעיל סריקה חדשה של תוכן הפוסט. האם ברצונך להמשיך?

en: Three Flashes
he: שלושה הבהובים

en: Three Flashes or Below Threshold
he: שלוש הבהובים או מתחת לסף

en: Timeouts
he: פסקי זמן

en: Timing Adjustable
he: זמן ניתן להתאמה

en: To check content other than posts and pages, please
he: כדי לבדוק תוכן אחר מלבד פוסטים ועמודים, אנא

en: Transcripts provide access to audio and video content for individuals who are deaf, hard of hearing, or prefer to read rather than listen. Without a transcript, important information may be missed.
he: תמלולים מספקים גישה לתוכן אודיו ווידאו לאנשים חירשים, כבדי שמיעה, או אלה שמעדיפים לקרוא במקום להקשיב. ללא תמלול, מידע חשוב עלול להיות מוחמץ.

en: Type your email
he: הקלד את האימייל שלך

en: Type your first name
he: הקלד את שמך הפרטי

en: URLs Scanned
he: כתובות URL שנסרקו

en: URLs Scanned:
he: כתובות URL שנסרקו:

en: URLs with 100% score
he: כתובות URL עם ציון 100%

en: Unable to redirect to upgrade page.
he: לא ניתן להפנות לדף השדרוג.

en: Underline Links
he: קו תחתון לקישורים

en: Underlined Text
he: טקסט מודגש בקו תחתון

en: Underlined text is commonly associated with links. When non-link text is underlined, it can be confusing for users, especially those with cognitive disabilities or those relying on visual cues to identify links.
he: טקסט עם קו תחתון מקושר בדרך כלל עם קישורים. כאשר טקסט שאינו קישור מסומן בקו תחתון, זה עלול לבלבל משתמשים, במיוחד אלה עם מוגבלויות קוגניטיביות או אלה המסתמכים על רמזים חזותיים לזיהוי קישורים.

en: Understandable
he: מובן

en: Unique Color Contrast Error | Unique Color Contrast Errors
he[0]: שגיאת ניגודיות צבע ייחודית
he[1]: שגיאות ניגודיות צבע ייחודיות

en: Unique Error | Unique Errors
he[0]: שגיאה ייחודית
he[1]: שגיאות ייחודיות

en: Unique Warning | Unique Warnings
he[0]: אזהרה ייחודית
he[1]: אזהרות ייחודיות

en: Unlock Detailed Accessibility Reports
he: שחרר דוחות נגישות מפורטים

en: Unlock Pro Features (opens in new window)
he: שחרר את תכונות הפרו (נפתח בחלון חדש)

en: Unset
he: לא מוגדר

en: Unusual Words
he: מילים לא שגרתיות

en: Unusual or rare words are defined or explained, so users with cognitive disabilities or who are not familiar with the language can understand them.
he: מילים לא שגרתיות או נדירות מוגדרות או מוסברות, כך שמשתמשים עם מוגבלויות קוגניטיביות או שאינם מכירים את השפה יכולים להבין אותן.

en: Update Counts
he: עדכן ספירות

en: Update option wasn't successful
he: עדכון האפשרות לא הצליח

en: Update your styles so that all text is at least %s in size. Use relative units like em or rem when possible to support user preferences and browser scaling.
he: עדכן את הסגנונות שלך כך שכל הטקסט יהיה לפחות בגודל של %s. השתמש ביחידות יחסיות כמו em או rem כאשר אפשר כדי לתמוך בהעדפות המשתמש ובשינוי קנה המידה של הדפדפן.

en: Upgrade Accessibility Checker
he: שדרג את Accessibility Checker

en: Upgrade Now
he: שדרג עכשיו

en: Upgrade Sale Now
he: מבצע שדרוג עכשיו

en: Upgrade to Accessibility Checker Pro
he: שדרג ל-Accessibility Checker Pro

en: Upgrade to Pro
he: שדרג לפרו

en: Upgrade to Scan
he: שדרג כדי לסרוק

en: Upgrade to a paid version of Accessibility Checker from November 25th to December 3rd and get 30% off! Full site scanning, site-wide open issues report, ignore logs, and more.
he: שדרג לגרסה בתשלום של Accessibility Checker מ-25 בנובמבר עד 3 בדצמבר וקבל 30% הנחה! סריקת אתר מלאה, דוח בעיות פתוחות בכל האתר, יומני התעלמות ועוד.

en: Use coupon code GAAD25 from May 13th-May 21st to get access to full-site scanning and other pro features at a special discount. Not sure if upgrading is right for you?
he: השתמש בקוד קופון GAAD25 מה-13 במאי עד ה-21 במאי כדי לקבל גישה לסריקת אתר מלאה ותכונות מקצועיות אחרות בהנחה מיוחדת. לא בטוח אם שדרוג מתאים לך?

en: Use of Color
he: שימוש בצבע

en: Use the settings below to configure Accessibility Checker. Additional information about each setting can be found in the %1$s.
he: השתמש בהגדרות למטה כדי להגדיר את Accessibility Checker. מידע נוסף על כל הגדרה ניתן למצוא ב-%1$s.

en: Use the settings below to configure the frontend accessibility checker.
he: השתמש בהגדרות למטה כדי להגדיר את בודק הנגישות בחזית האתר.

en: Use this function to manually add the simplified summary to your theme within the loop.
he: השתמש בפונקציה זו כדי להוסיף ידנית את התקציר המפושט לערכת הנושא שלך בתוך הלולאה.

en: Used for documents, media, and other non-scannable content that require manual testing and are likely to fail multiple WCAG success criteria.
he: משמש למסמכים, מדיה ותוכן אחר שלא ניתן לסריקה הדורשים בדיקה ידנית וסביר שייכשלו במספר קריטריוני הצלחה של WCAG.

en: User interface components have names, roles, and values that can be programmatically determined, so assistive technologies can communicate them to users.
he: לרכיבי ממשק המשתמש יש שמות, תפקידים וערכים שניתן לקבוע באופן תכנותי, כך שטכנולוגיות מסייעות יכולות לתקשר אותם למשתמשים.

en: User restrictions on ignoring issues
he: הגבלות משתמש על התעלמות מבעיות

en: Users are informed about their location within a set of web pages, such as through breadcrumb navigation or a clear page title.
he: המשתמשים מיודעים על מיקומם בתוך קבוצת דפי אינטרנט, כגון באמצעות ניווט פירורי לחם או כותרת דף ברורה.

en: Users are not interrupted by unexpected changes in content, and can control interruptions such as auto-updating content.
he: משתמשים אינם מופרעים על ידי שינויים בלתי צפויים בתוכן, ויכולים לשלוט בהפרעות כגון תוכן המתעדכן אוטומטית.

en: Users are not required to enter the same information multiple times, reducing the risk of errors and saving time.
he: משתמשים אינם נדרשים להזין את אותו מידע מספר פעמים, מה שמפחית את הסיכון לשגיאות וחוסך זמן.

en: Users are warned of impending timeouts and can request more time or save their work before timing out.
he: משתמשים מוזהרים על פסקי זמן קרובים ויכולים לבקש יותר זמן או לשמור את עבודתם לפני פסק הזמן.

en: Users can choose how blocks of text are presented, such as foreground and background colors, width, and line spacing, to make reading easier.
he: משתמשים יכולים לבחור כיצד מוצגים בלוקים של טקסט, כגון צבעי קדמה ורקע, רוחב ומרווח בין שורות, כדי להקל על הקריאה.

en: Users can override text spacing to improve readability without losing content or functionality.
he: משתמשים יכולים לעקוף את ריווח הטקסט כדי לשפר את הקריאות מבלי לאבד תוכן או פונקציונליות.

en: Users can pause, stop, or hide moving, blinking, scrolling, or auto-updating information that starts automatically and lasts more than five seconds.
he: משתמשים יכולים להשהות, לעצור או להסתיר מידע נע, מהבהב, גולל או מתעדכן אוטומטית שמתחיל באופן אוטומטי ונמשך יותר מחמש שניות.

en: Users can turn off non-essential animations triggered by interactions, helping those who are sensitive to motion.
he: משתמשים יכולים לכבות אנימציות לא חיוניות שמופעלות על ידי אינטראקציות, מה שעוזר לאלה הרגישים לתנועה.

en: Version
he: גרסה

en: Vestibular disorders
he: הפרעות וסטיבולריות

en: Videos must include accurate captions, transcripts, and audio descriptions (or enhanced transcripts) to be fully accessible to users who are deaf, hard of hearing, blind, or have cognitive disabilities.
he: סרטוני וידאו חייבים לכלול כתוביות מדויקות, תמלילים ותיאורי אודיו (או תמלילים מורחבים) כדי להיות נגישים במלואם למשתמשים חירשים, כבדי שמיעה, עיוורים או בעלי מוגבלויות קוגניטיביות.

en: View %s landmark on website, opens a new window
he: צפה ב-%s נקודת ציון באתר, נפתח חלון חדש

en: View Accessibility Checker
he: צפה ב-Accessibility Checker

en: View Accessibility Checker Documentation (opens in new window)
he: צפה בתיעוד של Accessibility Checker (נפתח בחלון חדש)

en: View All Open Issues
he: צפה בכל הבעיות הפתוחות

en: View Issue ID %d on website, opens a new window
he: צפה בבעיה מספר %d באתר, נפתח בחלון חדש

en: View Issues
he: צפה בבעיות

en: View on page
he: צפה בדף

en: Visual Presentation
he: תצוגה חזותית

en: Visual information needed to identify user interface components and graphical objects has a contrast ratio of at least 3:1 against adjacent colors.
he: למידע חזותי הנדרש לזיהוי רכיבי ממשק משתמש ואובייקטים גרפיים יש יחס ניגודיות של לפחות 3:1 לעומת צבעים סמוכים.

en: W3 Schools: Accessibility Buttons & Links
he: W3 schools: נגישות כפתורים וקישורים

en: W3C ARIA Authoring Practices Guide: Carousel (Slide Show or Image Rotator) Pattern
he: מדריך לפרקטיקות כתיבת ARIA של W3C: דפוס קרוסלה (מצגת שקופיות או מחליף תמונות)

en: W3C Page Structure Tutorial: Headings
he: מדריך W3C למבנה דף: כותרות

en: W3C Technique H30: Providing link text that describes the purpose of a link
he: טכניקת W3C H30: אספקת טקסט קישור המתאר את מטרת הקישור

en: W3C Technique H44: Using the button element
he: טכניקת W3C H44: שימוש באלמנט הכפתור

en: W3C Technique H83: Using the target attribute to open a new window on user request and indicating this in link text
he: טכניקת W3C H83: שימוש בתכונת target לפתיחת חלון חדש לפי בקשת המשתמש וציון זאת בטקסט הקישור

en: W3C Tutorial on Images: Decorative Images
he: מדריך W3C על תמונות: תמונות דקורטיביות

en: W3C Tutorial on Images: Functional Images
he: מדריך W3C על תמונות: תמונות פונקציונליות

en: W3C Tutorial on Images: Informative Images
he: מדריך W3C על תמונות: תמונות אינפורמטיביות

en: W3C Tutorial: Headings
he: מדריך W3C: כותרות

en: W3C Tutorial: Informative Images
he: מדריך W3C: תמונות אינפורמטיביות

en: W3C: ARIA Authoring Practices - aria-hidden
he: W3C: שיטות עבודה מומלצות ל-ARIA - aria-hidden

en: W3C: Carousels Tutorial
he: W3C: מדריך לקרוסלות

en: W3C: Focus Order and Keyboard Navigation
he: W3C: סדר מיקוד וניווט מקלדת

en: W3C: G152: Setting animated gif images to stop blinking after n cycles (within 5 seconds)
he: W3C: G152: הגדרת תמונות gif מונפשות להפסיק להבהב לאחר n מחזורים (תוך 5 שניות)

en: W3C: H44 – Using label elements to associate text labels with form controls
he: W3C: H44 – שימוש באלמנטים של תווית כדי לשייך תוויות טקסט לבקרי טפסים

en: W3C: H51 - Using table markup to present tabular information
he: W3C: H51 - שימוש בסימון טבלה להצגת מידע טבלאי

en: W3C: HTML Image Maps
he: W3C: מפות תמונה ב-HTML

en: W3C: Labeling Controls
he: W3C: תיוג בקרים

en: W3C: Language of Page
he: W3C: שפת הדף

en: W3C: Making Content Usable for People with Cognitive and Learning Disabilities
he: W3C: הפיכת תוכן לשימושי עבור אנשים עם מוגבלויות קוגניטיביות ולקויות למידה

en: W3C: Media Alternatives
he: W3C: חלופות מדיה

en: W3C: Tables Tutorial
he: W3C: מדריך לטבלאות

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 - Avoiding the use of the blink element
he: W3C: טכניקות ל-WCAG 2.1 - הימנעות משימוש באלמנט blink

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 - H64: Using the title attribute of the iframe element
he: W3C: טכניקות ל-WCAG 2.1 - H64: שימוש במאפיין הכותרת של אלמנט iframe

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 – H42: Using h1–h6 to identify headings
he: W3C: טכניקות ל-WCAG 2.1 – H42: שימוש ב-h1–h6 לזיהוי כותרות

en: W3C: Techniques for WCAG 2.1 – H45: Using longdesc
he: W3C: טכניקות ל-WCAG 2.1 – H45: שימוש ב-longdesc

en: W3C: Transcripts Documentation
he: W3C: תיעוד תמלולים

en: W3C: Understanding Guideline 1.2
he: W3C: הבנת הנחיה 1.2

en: W3C: Using HTML headings to identify headings
he: W3C: שימוש בכותרות HTML לזיהוי כותרות

en: Want to do more with Accessibility Checker? %1$sUnlock Pro Features%2$s
he: רוצה לעשות יותר עם Accessibility Checker? %1$sשחרר את תכונות הפרו%2$s

en: Warning Count
he: ספירת אזהרות

en: Warnings
he: אזהרות

en: Warnings:
he: אזהרות:

en: Watch a video of Accessibility Checker in use.
he: צפה בסרטון על השימוש ב-Accessibility Checker.

en: Way to go! Accessibility Checker cannot find any accessibility problems in the content it tested. Some problems cannot be found by automated tools so don't forget to
he: כל הכבוד! Accessibility Checker לא מצא בעיות נגישות בתוכן שנבדק. חלק מהבעיות לא ניתנות לאיתור על ידי כלים אוטומטיים, אז אל תשכח

en: We follow the <a href="https://www.w3.org/TR/WCAG21/">Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) version 2.1</a> as our guiding principle for determining accessibility. These are internationally agreed-upon standards that cover a wide range of recommendations and best practices for making content useable. As we add new pages and functionality to our website, all designs, code, and content entry practices are checked against these standards.
he: אנו עוקבים אחר <a href="https://www.w3.org/TR/WCAG21/">הנחיות נגישות תוכן באינטרנט (WCAG) גרסה 2.1</a> כעיקרון המנחה שלנו לקביעת נגישות. אלו הם תקנים מוסכמים בינלאומית המכסים מגוון רחב של המלצות ושיטות עבודה מומלצות להפיכת תוכן לשמיש. כאשר אנו מוסיפים דפים חדשים ופונקציונליות לאתר שלנו, כל העיצובים, הקוד ושיטות הזנת התוכן נבדקים מול תקנים אלה.

en: We welcome comments, questions, and feedback on our website. If you are using assistive technologies and are having difficulty using our website, please email [YOUR ACCESSIBILITY EMAIL ADDRESS] or give us a call at [YOUR PHONE NUMBER]. We will do our best to assist you and resolve issues.
he: אנו מקבלים בברכה הערות, שאלות ומשוב על האתר שלנו. אם אתם משתמשים בטכנולוגיות מסייעות ונתקלים בקשיים בשימוש באתר שלנו, אנא שלחו דוא"ל ל-[כתובת הדוא"ל שלכם לנגישות] או התקשרו אלינו ב-[מספר הטלפון שלכם]. נעשה כמיטב יכולתנו לסייע לכם ולפתור בעיות.

en: Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) at the AAA level require any content with a reading level above 9th grade to have an alternative that is easier to read. Simplified summary text is added on the readability tab in the Accessibility Checker meta box on each post's or page's edit screen.
he: הנחיות נגישות תוכן אינטרנט (WCAG) ברמה AAA דורשות שכל תוכן עם רמת קריאה מעל כיתה ט' יכלול חלופה קלה יותר לקריאה. טקסט תקציר מפושט נוסף בלשונית הקריאות בתיבת המטא של Accessibility Checker במסך העריכה של כל פוסט או עמוד.

en: Web pages have descriptive titles that help users understand the topic or purpose of the page.
he: לעמודי אינטרנט יש כותרות תיאוריות שעוזרות למשתמשים להבין את הנושא או המטרה של העמוד.

en: WebAIM Contrast Checker
he: בודק ניגודיות WebAIM

en: WebAIM: Creating Accessible Excel Spreadsheets
he: WebAIM: יצירת גיליונות Excel נגישים

en: WebAIM: Creating Accessible PowerPoint Presentations
he: WebAIM: יצירת מצגות PowerPoint נגישות

en: WebAIM: Creating Accessible Word Documents
he: WebAIM: יצירת מסמכי Word נגישים

en: WebAIM: Links and Hypertext
he: WebAIM: קישורים והיפרטקסט

en: WebAIM: PDF Accessibility
he: WebAIM: נגישות PDF

en: Website
he: אתר אינטרנט

en: Website accessibility is an ongoing process. We continually test content and features for WCAG 2.1 Level AA compliance and remediate any issues to ensure we meet or exceed the standards. Testing of our website is performed by our team members using industry-standard tools such as the %1$sAccessibility Checker WordPress Plugin%2$s, color contrast analyzers, keyboard-only navigation techniques, and Flesch-Kincaid readability tests.
he: נגישות אתרי אינטרנט היא תהליך מתמשך. אנו בודקים באופן שוטף את התוכן והתכונות לעמידה בתקן WCAG 2.1 ברמה AA ומתקנים כל בעיה כדי להבטיח שנעמוד או נעלה על הסטנדרטים. בדיקת האתר שלנו מתבצעת על ידי חברי הצוות שלנו באמצעות כלים סטנדרטיים בתעשייה כגון התוסף %1$sAccessibility Checker%2$s ל-WordPress, מנתחי ניגודיות צבעים, טכניקות ניווט במקלדת בלבד, ובדיקות קריאות Flesch-Kincaid.

en: Welcome to Accessibility Checker
he: ברוכים הבאים ל-Accessibility Checker

en: What to do if a Plugin You’re Using has Accessibility Errors
he: מה לעשות אם תוסף שאתה משתמש בו מכיל שגיאות נגישות

en: What to do if there are Accessibility Errors in Your Theme
he: מה לעשות אם יש שגיאות נגישות בערכת הנושא שלך

en: When Required
he: כאשר נדרש

en: When a link opens in a new tab or window without warning, it can be disorienting, especially for users with cognitive disabilities, screen reader users, or anyone relying on keyboard navigation. They may not realize a new context has opened or understand how to return.
he: כאשר קישור נפתח בכרטיסייה או חלון חדשים ללא אזהרה, זה יכול להיות מבלבל, במיוחד עבור משתמשים עם מוגבלויות קוגניטיביות, משתמשי קורא מסך, או כל מי שמסתמך על ניווט מקלדת. הם עשויים לא להבין שנפתח הקשר חדש או לא להבין כיצד לחזור.

en: When alternative text repeats nearby text or appears identically across multiple images, it creates confusion for screen reader users. Repetition provides no additional context and makes it difficult to distinguish between different elements or understand their purpose.
he: כאשר טקסט חלופי חוזר על טקסט סמוך או מופיע באופן זהה במספר תמונות, זה יוצר בלבול למשתמשי קורא מסך. חזרה אינה מספקת הקשר נוסף ומקשה על הבחנה בין אלמנטים שונים או הבנת מטרתם.

en: When an element receives focus, it does not cause unexpected changes that could confuse the user, and it is clear how to interact with the element.
he: כאשר אלמנט מקבל מיקוד, הוא אינו גורם לשינויים בלתי צפויים שעלולים לבלבל את המשתמש, וברור כיצד לתקשר עם האלמנט.

en: When an element receives keyboard focus, it is at least partially visible and not hidden by other content.
he: כאשר אלמנט מקבל מיקוד מקלדת, הוא לפחות חלקית גלוי ולא מוסתר על ידי תוכן אחר.

en: When an element receives keyboard focus, it is fully visible and not hidden by other content.
he: כאשר אלמנט מקבל מיקוד מקלדת, הוא גלוי לחלוטין ולא מוסתר על ידי תוכן אחר.

en: When an input field receives data, it does not cause unexpected changes that could confuse the user, and it is clear how the data will be used.
he: כאשר שדה קלט מקבל נתונים, הוא לא גורם לשינויים בלתי צפויים שעלולים לבלבל את המשתמש, וברור כיצד ייעשה שימוש בנתונים.

en: When navigating with a keyboard, focus moves in a logical order that preserves meaning and operability.
he: בעת ניווט באמצעות מקלדת, המיקוד נע בסדר הגיוני השומר על המשמעות והתפעוליות.

en: When to Ignore Accessibility Errors
he: מתי להתעלם משגיאות נגישות

en: Where We're Improving
he: היכן אנחנו משתפרים

en: Why do we say 100% Passed Tests, Not 100% Accessible?
he: מדוע אנו אומרים 100% בדיקות עברו בהצלחה, ולא 100% נגיש?

en: WordPress Spacer Block
he: בלוק מרווח של WordPress

en: WordPress: Table block documentation
he: WordPress: תיעוד בלוק טבלה

en: WordPress: The CSS class screen-reader-text
he: WordPress: מחלקת ה-CSS screen-reader-text

en: Write A Review
he: כתוב ביקורת

en: Your content has a reading level at or below 9th grade and does not require a simplified summary.
he: לתוכן שלך יש רמת קריאה של כיתה ט' ומטה ואינו דורש סיכום מפושט.

en: Your site has a large number of issues. For performance reasons, not all issues have been included in this summary.
he: לאתר שלך יש מספר גדול של בעיות. מסיבות ביצועים, לא כל הבעיות נכללו בסיכום זה.

en: Your site has accessibility issues that should be addressed as soon as possible to ensure compliance with accessibility guidelines.
he: לאתר שלך יש בעיות נגישות שיש לטפל בהן בהקדם האפשרי כדי להבטיח תאימות להנחיות נגישות.

en: Your user account doesn't have permission to ignore this issue.
he: לחשבון המשתמש שלך אין הרשאה להתעלם מבעיה זו.

en: Zooming and Scaling Disabled
he: הזזה והגדלה מושבתות

en: [IT MAY HELP TO REVIEW THE OPEN ISSUES TAB TO SEE THE MOST COMMON PROBLEMS]
he: [ייתכן שיעזור לעיין בלשונית הבעיות הפתוחות כדי לראות את הבעיות הנפוצות ביותר]

en: [LIST ACCESSIBILITY FEATURES HERE]
he: [רשימת תכונות נגישות כאן]

en: [LIST ITEMS YOU'RE WORKING TO FIX HERE]
he: [רשימת פריטים שאתם עובדים לתקן כאן]

en: [YOUR COMPANY NAME] is committed to providing a fully accessible website experience for all users of all abilities, including those who rely on assistive technologies like screen readers, screen enlargement software, and alternative keyboard input devices to navigate the web.
he: [שם החברה שלך] מחויבת לספק חוויית אתר נגישה במלואה לכל המשתמשים מכל היכולות, כולל אלה המסתמכים על טכנולוגיות מסייעות כמו קוראי מסך, תוכנות הגדלת מסך, והתקני קלט מקלדת חלופיים לניווט באינטרנט.

en: and
he: ו-

en: button
he: כפתור

en: click
he: לחץ

en: click here
he: לחץ כאן

en: close ad
he: סגור פרסומת

en: continue
he: המשך

en: continue reading
he: המשך לקרוא

en: details
he: פרטים

en: detected.
he: אותרו.

en: download
he: הורד

en: error | errors
he[0]: שגיאה
he[1]: שגיאות

en: go here
he: עבור לכאן

en: here
he: כאן

en: iframe Missing Title
he: חסר כותרת ב-iframe

en: ignored issue | ignored issues
he[0]: בעיה שהתעלמו ממנה
he[1]: בעיות שהתעלמו מהן

en: keep reading
he: המשך לקרוא

en: learn more
he: למד עוד

en: link
he: קישור

en: manually test your site
he: לבדוק את האתר שלך ידנית

en: more
he: עוד

en: more details
he: פרטים נוספים

en: more...
he: עוד...

en: more…
he: עוד…

en: new tab
he: כרטיסייה חדשה

en: new window
he: חלון חדש

en: open
he: פתח

en: opens a new window
he: פותח חלון חדש

en: permalink of
he: קישור קבוע של

en: permalink to
he: קישור קבוע ל-

en: plugin documentation
he: תיעוד התוסף

en: plugin documentation (opens in a new window)
he: תיעוד התוסף (נפתח בחלון חדש)

en: read more
he: קרא עוד

en: this page
he: דף זה

en: upgrade to pro
he: שדרג לפרו

en: version
he: גרסה

en: warning | warnings
he[0]: אזהרה
he[1]: אזהרות

en: 🎉 Black Friday special! 🎉
he: 🎉 מבצע יום שישי השחור! 🎉

en: 🎉 Get 25% off Accessibility Checker Pro in honor of Global Accessibility Awareness Day! 🎉
he: 🎉 קבל 25% הנחה על Accessibility Checker Pro לכבוד יום המודעות לנגישות הגלובלית! 🎉
